Reklama Lubliniec Info

MŁODE TALENTY 2011

W sobotę 26.11.2011r. w Hali Sportowej Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbył się Turniej Piłki Nożnej Dzieci organizowany przez Akademię Sportową Lubliniec dla rocznika 2004 i młodsi – pod hasłem MŁODE TALENTY 2011. Turniej rozpoczął się uroczystym przywitaniem zawodników,  trenerów i  kibiców przez trenera Michała Hruzika. Kapitanowie poszczególnych drużyn poprowadzili swoich kolegów w uroczystej paradzie dookoła boiska. Następnie rozpoczęły się piłkarskie  rozgrywki.

Turniej przeprowadzony był systemem "każdy z każdym",  bez końcowej klasyfikacji. Formuła ta stosowana jest coraz powszechniej w dziecięcej piłce, gdzie głównie w młodszym wieku  chodzi o  grę i zabawę z piłką, szkolenie wszystkich zawodników  bez  presji wyniku.   Mali sportowcy do każdego meczu podchodzili z wielkim sercem i zapałem  a licznie zgromadzeni kibice podziwiali piękne akcje i gole. W turnieju udział wzięły  drużyny:  OKS Olesno, Raków Częstochowa, UKS Grom Tychy, UKS Herkules Kochanowice, UKS Orlik Blachownia i Akademia   Sportowa Lubliniec. Wszystkie dzieci otrzymały złote medale a drużyny pamiątkowe puchary i dyplomy. Młodzi piłkarze z Lublińca świetnie zaprezentowali się na tle swoich kolegów strzelając  piękne bramki i wygrywając kilka meczy.  Turniej był dofinansowany ze środków Burmistrza Miasta Lublińca.

tagi: Sport, Kochanowice, Akademia Sportowa Lubliniec, Piłka nożna, Lubliniec
2011-12-05 09:36:31 Akademia Sportowa Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x