Rekord oglądalności w Kinie Karolinka

Rekord oglądalności w Kinie Karolinka

8 grudnia 2011, godz. 9:52
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Kino Karolinka zanotowało w tym roku kolejny re­kord oglądalności. Na seanse najnowszej polskiej komedii romantycznej Listy do M. zorganizowane w dniach 2-7 grudnia 2011 roku do lublinieckiego kina przybyło 1629 widzów. Dziękujemy wszystkim wi­dzom, którzy wzięli udział w sean­sach i zachęcamy do spędzenia zimowych wieczorów w Kinie Karolinka. Już w najbliższym cza­sie zapraszamy na filmy „Król Lew”, „Wyjazd integracyjny”, „Saga Zmierzch: Przed Świtem – część 1″ oraz „Trzej Muszkieterowie”. Aktualny repertuar w zakładce KINO.

Komentarze

K
kultularny 10 grudnia 2011, godz. 16:05
Zgłoś
Hmm... I pomysleć, że w mrocznych latach reżimu komunistycznego w naszym MDK bardzo żywą działalność prowadził przykinowy DKF...

DKF, czyli Dyskusyjny Klub Filmowy... Do dwóch lublinieckich kin kolejki za biletami stały.... Na wideło, ani na DVD nikt wtedy nawet nie spojrzał... Taka była wtedy kultura!

K
Kulturalna 8 grudnia 2011, godz. 14:13
Zgłoś
się dzieje

Na "Andropauzie" byłam, była pełna sala i ubaw po pachy. Jak widać po wpisach malkontentów nie brakuje. Tak z ciekawości- kiedy wstaliście od komputera, żeby coś innego niż monitor zobaczyć?

P
Piękny Zakład Psychiatryczny i Ania 8 grudnia 2011, godz. 14:04
Zgłoś
Czym nas karmią !

Szymon Majewski Kuba Wojewódzki Michał Wiśniewski

L
ljk 8 grudnia 2011, godz. 13:29
Zgłoś
Idole TVN

A jaki był wynik z ciekawości ? Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na przedstawienie teatralne „Andrópauza – Męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” w reżyserii Jana Jakuba Należytego. Termin: 26.10.2011 r. , godz.: 20:00. Cena biletu: do 7 października – 70 zł, od 8 października – 80 zł.

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu