Sukcesy zawodników STB Energii Lubliniec

Sukcesy zawodników STB Energii Lubliniec

8 grudnia 2011, godz. 14:14
STB Energia
Udostępnij: Kopiuj link

Zawodnicy STB Energii intensywnie trenują i konfrontują swoje umiejętności na krajowych turniejach badmintonowych.
12 listopada na Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych , zawodnik STB, Jędrzej Wachowski zdobył srebrny medal (w parze z Bartłomiejem Paryszem UKS Unia Bieruń).

26 listopada  na krajowym turnieju badmintona wystartowały młodziczki – Agnieszka Foryta i Hanna Szymańska. Były bezkonkurencyjne, zdominowały turniej w Ślęzy (Wrocław) zdobywając złoto w deblu, złoto (Hanna Szymańska) i  srebro w grze pojedynczej (Agnieszka Foryta).

Na tym pięknym obiekcie sportowym w Ślęzy, w marcu 2012 roku odbędzie jeden z ostatnich turniejów kwalifikacyjnych do Olimpiady w Londynie. Wystartują na nim najlepsi badmintoniści z całego świata.

Kolejny sukces odnieśli zawodnicy STB Energii na Międzynarodowym (6 państw)  - IX Warszawskim Otwartym Festiwalu Badmintona. Na zawodach stawiła się cała czołówka polskich zawodników oraz najlepsi zawodnicy z Ukrainy, Czech, Danii, Estonii, Mołdawii i Rosji. Debel młodziczek STB Energii Lubliniec zdobył srebrny medal!!!   W finale dopiero ulegając, po zaciętym, 3 setowym meczu,  zawodniczkom  ze Suchedniowa (1 i 2 pozycja na polskiej liście klasyfikacyjnej).

Czytaj więcej

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu