SUKCESY NAJMŁODSZYCH PIŁKARZY AKADEMII SPORTOWEJ LUBLINIEC

Piłkarze Akademii Sportowej Lubliniec  pracowicie rozpoczęli nowy rok biorąc udział w II Turnieju  Halowym „SKODA GROM CUP 2012”. 15 stycznia do Tychów pojechały dwie drużyny z najmłodszych roczników  - 2003-2004 i 2005-2006. W turnieju w sumie uczestniczyło 12 drużyn. Rozegrano 30 meczy.

W starszej grupie zawodnicy z Lublińca zajęli II miejsce ustępując jedynie kolegom klubu MOSiR Jastrzębie.  Wśród wyróżnionych zawodników znalazł się nasz bramkarz – Mateusz Bodora.  W turnieju wzięły także udział: Grom Tychy, KSB Lędziny, Pionier Tychy, MOSiR Jastrzębie, GOL Bieruń.

W kategorii młodszej -   a więc dzieci uczęszczających jeszcze do przedszkola - nie prowadzono oficjalnej klasyfikacji. Tu każdy mógł czuć się wygranym.  Nasi najmłodsi zawodnicy bardzo dobrze sobie jednak  radzili, walczyli dzielnie i nie przegrali ani jednego meczu. W całym turnieju  trzy razy remisowali i  dwa mecze wygrali.  Świetną atmosferę  stworzyli rodzice naszych pociech,   którzy  z trybun kibicowali,  cieszyli się z pięknych akcji  i  goli  dostrzegając postępy i coraz lepszą  grę naszej  drużyny.

tagi: Sport, Akademia Sportowa Lubliniec, Piłka nożna
2012-01-25 08:44:10 Akademia Sportowa Lubliniec

Galeria: SUKCESY NAJMŁODSZYCH PIŁKARZY AKADEMII SPORTOWEJ LUBLINIEC

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x