JĘZYK ANGIELSKI PRZY RYNKU

Chętnych do nauki języka angielskiego „od zera” i na poziomie średniozaawansowanym zapraszamy na wiosenny kurs organizowany przez Ośrodek Usług Oświatowych Awans. Głównymi atutami kursu będą niewielka liczebność grup i bardzo atrakcyjna cena.

Kursanci zdobywać będą umiejętność płynnego posługiwania się językiem w kameralnych (maksymalnie 8 osób) grupach, z naciskiem na komunikatywność wypowiedzi ustnej i szeroki zakres przydatnego słownictwa. Pomimo zastosowania niewielkich grup zadbano o to, by koszt kursu nie nadwerężył zbytnio kieszeni kursantów – koszt 1 godziny zajęć plasuje się poniżej kwoty 8 złotych, a opłata za kompletny cykl 60-godzinny wynosi jedynie 470,- zł.

Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych (17.00 –  18.30) w dogodnej lokalizacji – w budynku PSS „Społem” przy pl. K. Mańki 8 (wejście od rynku lub od strony biblioteki). Planowany termin rozpoczęcia – 6 marca 2012 r.

Zapisów dokonywać można telefonicznie (pod nr tel. 531 802 291) lub mailowo (awans777@wp.pl). Tą samą drogą można również uzyskać więcej informacji.

Ze względu na planowaną niską liczebność grup liczba miejsc jest ograniczona. 

tagi: Lubliniec, edukacja, powiat lubliniecki, rynek
2012-02-22 14:07:09 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x