Rowerzysta z promilami zlekceważył polecenia mundurowych

W Koszęcinie, policjanci z „drogówki” zatrzymali jadącego środkiem drogi pijanego rowerzystę. Mundurowi uniemożliwi mężczyźnie dalszą jazdę i odwieźli do miejsca zamieszkania. Dwie godziny później zagorzały amator jednośladu i jazdy "na podwójnym gazie" został potrącony przez samochód.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w Koszęcinie. Jadącego środkiem drogi W906 rowerzystę zatrzymali policjanci z „drogówki”. Okazało się, że kierujący rowerem, 40-latek z Boronowa, jest pijany. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości, wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mundurowi uniemożliwili dalszą jazdę, odwieźli mężczyznę do domu i poinformowali o konsekwencjach jakie zostaną wyciągnięte za kierowanie rowerem pod wpływem alkoholu. Miłośnik jednośladu i jazdy „na podwójnym gazie” zlekceważył jednak słowa mundurowych i dwie godziny później ponownie wybrał się na przejażdżkę. W Boronowie, kilka minut przed 20.00 zderzył się z Fordem Mondeo. Kierująca Fordem kobieta była trzeźwa. Badanie stanu trzeźwości rowerzysty wykazało natomiast prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ranny w wypadku 40-latek trafił do szpitala. Śledczy wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

tagi: Policja, Boronów, Koszęcin
2012-03-14 08:53:35 KPP Lubliniec

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
w...z 2012-03-30, 12:38:00

Długoletni mieszkaniec
Szanowni państwo od tylu lat mieszkam w Boronowie i znam tych starych i tych młodych i od kąt pamiętam tam zawsze była policja kiedyś milicja wieczne awantury i pijaństwo i te dzieci nic innego nie widziały ,i nie ma się czemu dziwić że takie są jakie są. Niektóre komentarze popieram z innymi się nie zgadzam bo nie ma co bronić jak nie ma czego. Ale to jest moje zdanie do którego mam prawo.

  Zgłoś komentarz

dentka 2012-03-18, 23:54:31

@ "na drogim odcinku specjalnym " a czemu on byl drogi ten odcinek ?

  Zgłoś komentarz

FaNkOlArStWaWyCzYnOwEgO 2012-03-18, 21:31:31

kOlaRzUbYlEdoMeTy
a tak sie chlopina starala,na drogim odcinku specjalnym mial dopiero 2 promile i nagle musiala sie pojawic ta kobieta za kierownica i nie pozwolic mu dojechac do mety,ach ta plec piekna zamiast ominac,przejedzie po.

  Zgłoś komentarz

2012-03-18, 20:54:58

Interpunkcja, głupcze!

  Zgłoś komentarz

lenin 2012-03-18, 17:32:18

Dżorcz ty pustaku
Jest panzerem panie Dżorcz

  Zgłoś komentarz

Interpunkcja, glupcze! 2012-03-17, 12:30:09

Bojący się przecinków jesteś, a nie klasyk! ...

  Zgłoś komentarz

mytnik 2012-03-17, 12:27:10

To był klasyk
Koszęcin - Boronów - Koszęcin upadki się zdarzają wóz transmisyjne sędziowie nie doszedł peletonu wsztscy jadą nafaszerwoani najwyżej obiorą tytuł

  Zgłoś komentarz

też sąsiadka 2012-03-16, 10:29:34

Te sąsiadka co ty to dopiero bzdury tu wypisujesz!Ja też znam tą rodzinę, bo mało kto ich w Boronowie nie zna i nie wszyscy z nich nadają się do wysiedlenia!To, że dwie osoby są tam pofyrtane to nie znaczy , że cala rodzina. A ty masz taką szczęśliwą rodzinę? I nie ma w niej żadnej czarnej owcy?A co do opieki to od kiedy gops w Boronowie jest pomocny?Panie z gopsu to dopiero mają brak kultury. Zamiast pierdoły pociskać to lepiej zainteresowały by się starą Świercką co błąka się po wsi po nocy bez żadnej opieki!Albo niech dalej dają zapomogi swoim koleżankom.

  Zgłoś komentarz

Sąsiadka 2012-03-16, 09:20:47

Wysiedlić
Ludzie co wy piszecie że nie chciał że musiał dokończyć etap że kobieta za kierownicą jakie to ma znaczenie ? cham , szuja i pijak ,wysiedlić ,a najlepiej z całą familią tam gdzie się włóczą do Kalet, Koszęcina lub Lublińca i gmina będzie miała spokój, opieka no i my mieszkańcy będziemy sobie spokojnie mogli kupować na piosku i nikt nie zadzwoni.

  Zgłoś komentarz

Zatroskany Bornowianin 2012-03-15, 20:10:57

Do kloty
Mam nadzieję że go zamkną i nie będzie więcej po pijaku jeździł, jakiś czas był spokój a teraz znów się zaczęło uwolnijcie nas od tego wariata [to do policji].

  Zgłoś komentarz

Pokaż wcześniejsze komentarze

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x