Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych

Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych

28.03.2012 8:16
A.S.
Czytanie treści strony dostępne

W dniu 26 marca w Hali przy Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbyły się rejonowe zawody mini piłki ręcznej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych organizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu. W zawodach wzięły udział trzy drużyny dziewcząt oraz cztery drużyny chłopców z rejonu tarnogórskiego i lublinieckiego.

Powiat lubliniecki reprezentowali zawodniczki i zawodnicy z SP nr 3 w Lublińcu i SP w Kośmidrach. Powiat tarnogórski zawodniczki i zawodnicy SP 15 w Tarnowskich Górach oraz zawodnicy z SP w Tworogu.

W turnieju dziewcząt grano systemem "każdy z każdym" w pierwszym meczu Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu  pokonała  Szkołę Podstawową 15 w Tarnowskich Górach   23 – 14. W drugim meczu SP w Kośmidrach  pokonała drużynę  SP 15 Tarnowskie Góry 25 – 12. W meczu o pierwsze miejsce w rejonie Szkoła Podstawowa  w Kośmidrach pokonała Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu 12 – 6.

Drużyna dziewcząt SP Kośmidry będzie reprezentowała rejon tarnogórski w półfinałach wojewódzkich szkół podstawowych w mini piłkę ręczną.

 W turnieju chłopców po rozlosowaniu par półfinałowych zmierzyli się uczniowie Szkoły Podstawowej 15 w Tarnowskich Górach z Szkołą Podstawową w Tworogu mecz zakończył sie zwycięstwem drużyny z Tarnowskich Gór .W drugim półfinale zmierzyły się drużyny Szkoły nr 3 w Lublińcu i Szkoły Podstawowej  w  Kośmidrach. Mecz zakończył sie zwycięstwem drużyny ze szkoły w  Kośmidrach 12 – 7.

W meczu o trzecie miejsce  drużyna SP 3 Lubliniec pokonała drużynę SP w Tworogu
15 – 13, a w finale turnieju rejonowego SP 15 Tarnowskie Góry wygrała z SP w Kośmidrach 18 – 12.
Dzięki zwycięstwu w finale Szkoła Podstawowa  15 w Tarnowskich Górach  będzie reprezentować  rejon tarnogórski w półfinałach wojewódzkich szkół podstawowych w mini piłkę ręczną.

Czytaj więcej

Galeria: Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych

Zobacz całą galerię

Komentarze

znAjomy 2012-03-28, 21:52:44
Zgłoś
Graty!!
Graty Adik i ekipa!;] tak 3majcie!;P

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu