Krajowy Turniej Młodzików i Seniorów w Badmintonie w Lublińcu

26.04.2012 12:17
STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info
Czytanie treści strony dostępne

W sobotę, 28 kwietnia w hali lublinieckiego liceum odbędzie się Krajowy Turniej Młodzików i Seniorów w Badmintonie.  W turnieju weźmie udział 32 młodzików, 28 młodziczki, traktując ten turniej jako jeden z ostatnich sprawdzianów  przed Indywidualnymi Mistrzostwami Polski. Klub STB Energię Lubliniec będą reprezentować 3 zawodniczki.

Oprócz młodzików w grach pojedynczych i podwójnych można będzie zobaczyć współzawodnictwo seniorów, w którym również wystartują lublinieccy badmintoniści.

Z kolei juniorzy młodsi z 2 województw - sląskiego i opolskiego będą walczyć  w eliminacjach o dwa miejsca w singlu i dwa miejsca w grach podwójnych,   promujące na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży - czyli Mistrzostwa POlski Juniorów Młodszych.

Rywalizacja będzie bardzo zacięta- przyjeżdżają zawodnicy z renomowanych klubów , m.in. Technik Głubczyce, UKS Unia Bieruń, Kędzierzyn Koźle, UKS Dąbrowa Górnicza, Plesbad Pszczyna, Kolejarz Katowice, Kolejarz Częstochowa.

Serdecznie zapraszamy w sobotę do hali liceum!!! Turniej rozpocznie się od 10.00 i będzie trwał  do późnych godzin wieczornych.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu