Protest Starosty i Wójtów ws. likwidacji Posterunków Policji w Herbach, Koszęcinie i Pawonkowie

Protest Starosty i Wójtów ws. likwidacji Posterunków Policji w Herbach, Koszęcinie i Pawonkowie

2 maja 2012, godz. 11:35
Mateusz
Udostępnij: Kopiuj link

Starosta Powiatu Lublinieckiego Joachim Smyła, Wójt Gminy Herby Roman Banduch, Wójt Gminy Koszęcin Grzegorz Ziaja oraz Wójt Gminy Pawonków Henryk Swoboda wystosowali protest do Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach w sprawie likwidacji Posterunków Policji w Herbach, Koszęcinie oraz Pawonkowie.

W piśmie do Komendantów piszą:

My, samorządowcy powiatu lublinieckiego zgłaszamy protest przeciwko likwidacji Posteruków Policji w Koszęcinie, Herbach i Pawonkowie.

Według naszego uznania, Państwa decyzja w tej sprawie jest błędna. Nie zgadzamy się z nią i nie podpisujemy się pod nią. Naszym wszpólnym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, a likwidacja wyżej wymienionych posterunków z całą pewnością się do tego nie przyczyni. Nasza współpraca z Policją do tej pory układała się bardzo dobrze.

Dlatego jeszcze raz prosimy w imieniu całej społeczności powiatu lublinieckiego, którą reprezentujemy, o ponowną weryfikację celowość podjętych działań. Liczymy, że nasze starania są dla Państwa dowodem na współpracę w celu zapewnienia bezpieczeństwa i przestrzegania prawa w całym kraju.

Komentarze

S
szczęśliwa 5 maja 2012, godz. 13:09
Zgłoś
Jakie to szczęście, że w Lublińcu mamy STRAŻ MIEJSKĄ i zawsze możemy liczyć w niebezpieczeństwie na wsparcie przez silne strażnicze ramię !!!

K
kod z obrazka 4 maja 2012, godz. 20:47
Zgłoś
Samżeś burak! Pastewny...

Q
Q@ 4 maja 2012, godz. 19:21
Zgłoś

BURAKI ŚWIĄTECZNE

Y
Ywald 3 maja 2012, godz. 22:56
Zgłoś
Trochę kultury przy święcie, Polaku...

D
do mitnik 3 maja 2012, godz. 22:37
Zgłoś

a mitnik to lizodup

M
mitnik 3 maja 2012, godz. 20:49
Zgłoś
Galluś, ty jesteś dobrym informatykiem, bo potrafisz biegle obsługiwać klawisze klawiatury komputerowej typu-caps lock,shift,ctrl,alt?

G
gall 3 maja 2012, godz. 16:42
Zgłoś
do polki lublinieckiej

Polko lubliniecka-naucz się obsługiwać podstawowe klawisze klawiatury komputerowej typu-caps lock,shift,ctrl,alt,bo może jesteś polonistą dobrym ale informatykiem kiepskim...Teraz Ci lepiej??????

S
sprawiedliwy 3 maja 2012, godz. 16:36
Zgłoś
do tej polki-srolki

ej ty niżej -a co ma wspólnego ortografia z dzisiejszym świętem???nie każdy urodził sie polonistą,a błąd ortograficzny nie zawsze idzie w parze z wykształceniem i inteligencją,nieuctwem,jestem ciekaw czy ty jesteś takim fenomene w każdej dziedzinie???Takie barany jak ty potrafią tylko upominać innych a sami są zwykłymi burakami ćwikłowymi

P
polka lubliniecka 3 maja 2012, godz. 14:11
Zgłoś
wwl napisał: "w związku z czym nasówa sie pytanie czy odda Policja kasę gminą za te pojazdy ?"

Mnie natomiast nasUwa się taka odpowiedź: - Jeżeli Policja odda kasę, to pewnie odda ją przelewem, a nie gminĄ !!! ---------> Do książek, do słowników, a nie do klawiatury, nieuku... Żeby w dniu największego polskiego święta tak kaleczyć ojczystą mowę!!!!

W
wwl 3 maja 2012, godz. 0:04
Zgłoś
niezły bałagan

tak panowie wójtowie zakupiliście radiowozy z myślą o Waszych gminach a teraz jak zlikwidują posterunki to pójdą one na użytek Lublińca,w związku z czym nasówa sie pytanie czy odda Policja kasę gminą za te pojazdy ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pokaż wcześniejsze komentarze

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu