Złoty, 2 srebrne i brązowy medal  dla zawodniczek Lublinieckiego Klubu Oyama Karate  na Mistrzostwach Polski

Złoty, 2 srebrne i brązowy medal dla zawodniczek Lublinieckiego Klubu Oyama Karate na Mistrzostwach Polski

23 maja 2012, godz. 9:14
B. P.
Udostępnij: Kopiuj link

W dniach 12 i 13 maja 2012 r. w Hali Sportowej MOSiR w Tychach odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Seniorów, XV Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate oraz I Ogólnopolski Turniej Oyama Karate w konkurencji Lekki Kontakt. W tej dwudniowej imprezie wystartowało blisko 300 zawodników z 42 ośrodków z całej Polski, w tym Oyama Karate, Kyokushin-Tezuka Group i Kyokushin-Matsushima.

Lubliniecki Klub Oyama Karate reprezentowało dziesięcioro zawodników i zawodniczek w różnych konkurencjach kumite (walka). Najlepiej zaprezentowały się seniorki oraz juniorki.

W konkurencji knockdown złoty medal zdobyła Anna Kołodziej – Plewka a srebro Justyna Cyrulik, która w eliminacjach pokonała, bardzo utytułowaną zawodniczkę, zeszłoroczną Mistrzynię Polski Annę Jermaków z Krakowa.
Doskonale zaprezentowały się również w kategorii juniorek Joanna i Wiktoria Michalskie.

W drodze do podium obydwie dziewczyny pokonały wiele utytułowanych zawodniczek. Ostatecznie Joanna Michalska zdobyła brązowy medal a jej młodsza siostra srebrny pomimo swojego debiutu w zawodach kumite dopiero w finale uległa zawodniczce gospodarzy.

Pozostali reprezentanci Klubu seniorzy: Patryk Antos i Zbigniew Przywara oraz junorzy młodsi: Kamil Sowa, Wiktor Beneś, Radek Wójcik i Patryk Włodarek pomimo swojej dobrej postawy odpadli w eliminacjach.

Galeria: Złoty, 2 srebrne i brązowy medal dla zawodniczek Lublinieckiego Klubu Oyama Karate na Mistrzostwach Polski

Zobacz całą galerię

Komentarze

Z
zawodnik 5 lipca 2012, godz. 15:47
Zgłoś

":)" taki znawca tematu, a jakie z tego "mamy?" znawco sportu? Może jeszcze to zasługa miasta? Od kiedy zawodnik zawdzięcza coś klubowi lub przynależności do niego? Liczy się talent, talent, talent..., potem już wszystko inne jest tylko kwiatkiem do kożucha.

:
:) 24 maja 2012, godz. 17:34
Zgłoś
Do Kibica

Widać słaby z Ciebie Kibic jakie wymierne wyniki Mamy mistrzów Polski a nawet Świata Ważne że podejmują swoich sił Właśnie w tytułach widać lata pracy i poświęcenia Temu czas a jest ich nie mało

K
kibic 24 maja 2012, godz. 10:15
Zgłoś
Gratulacje

Tu widać lata pracy i wymierne efekty

M
m 24 maja 2012, godz. 7:48
Zgłoś

gratulacje

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu