MINI EURO 2012 . W ZSOT wygrała reprezentacja Hiszpanii

W środę 27 czerwca z inicjatywy Artura Gawina - nauczyciela wychowania fizycznego na Orliku przy ZSOT rozegrany został szkolny turniej MINI EURO 2012.  Do rywalizacji zgłosiło się 13 zespołów reprezentujących klasy II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 2 w ZSOT. Wcieliły się one w reprezentacje poszczególnych krajów uczestniczących w Mistrzostwach Europy. Nie zgłosiły się jedynie reprezentacje Ukrainy, Szwecji i - o dziwo - Niemiec.
Zespoły podzielono na 4 grupy, w których rywalizowano systemem każdy z każdym. Nasza  reprezentacja narodowa była w identycznej grupie, jak w prawdziwym Euro. W ciekawych i emocjonujących meczach padało wiele efektownych bramek, a awans do półfinałów uzyskały zwycięskie ekipy ze swoich grup tj. Polski, Holandii, Hiszpanii i Anglii, składającej się z nauczycieli i zaproszonych gości. W wielkim finale szkolnego turnieju Anglia zmierzyła się zatem z Hiszpanią, która po dobrym i zaciętym meczu pokonała wyspiarzy 2:4 (2:2) i została Mistrzami MINI EURO 2012 ZSOT! Wynik szkolnego turnieju okazał się trafną prognozą dla prawdziwej reprezentacji Hiszpanii. 
Warte podkreślenia jest znakomite przygotowanie do turnieju kibiców - uczniów pozostałych klas ZSOT (wyróżniali się przede wszystkim uczniowie klas drugich Technikum Informatycznego i Technikum Mechanicznego), którzy kulturalnie, głośno i wytrwale dopingowali reprezentacje, barwnie okazując swoje przygotowanie do kibicowania.
Po zakończeniu turnieju najlepszym zespołom wręczono słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców ZSOT.
tagi: Sport, Piłka nożna, Lubliniec
2012-07-01 16:24:13 ZSOT - Partner Lubliniec Info

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
alfonsdesade 2012-07-28, 11:43:19

costabrava: "Naprawdę jest to przykre, żenujące i bardzo dziwne, że jak ktoś napisze coś dobrego o tejże szkole jest od razu poniżany... "
Domyślam się, że lubisz być poniżana... Marzysz o tym...

  Zgłoś komentarz

costabrava 2012-07-13, 09:44:32

@pani od polskiego
Tak, tak, chcesz tylko zagłuszyć to, co zostało przeze mnie napisane. Jak pisałam - mogę to wkleić ponownie, przecież to żaden problem...

  Zgłoś komentarz

pani od polskiego 2012-07-12, 20:47:41

No, widzisz, costabravusiu, jak pomogło... Jak ładnie napisałaś swój najnowszy komentarz! Tylko najpierw trza było trzepnąć w ucho...
Na marginesie - nie wypowiadałam się o szkole, lecz o twoim braku e-kultury!

  Zgłoś komentarz

costabrava 2012-07-12, 09:16:44

@pani od polskiego
NIE masz prawa się tu wydzierać na kogokolwiek. Dlaczego zmieniłaś temat na zupełnie inny niż ten, który poruszyłam w moim poprzednim poście? Nie wierzę, że jesteś aż taka dokładna i sama wszystko robisz idealnie... Mogę wkleić tu swój post ponownie, bo tacy bezczelni ludziska jak ty, zamiast odważnie skomentować to, co zostało napisane doszukują się głupich błahostek! Naprawdę jest to przykre, żenujące i bardzo dziwne, że jak ktoś napisze coś dobrego o tejże szkole jest od razu poniżany... To już jednak Wasza sprawa - tylko, że nie macie żadnych konkretnych argumentów, dlaczego wszystko w tej szkole Wam nie pasuje.

  Zgłoś komentarz

pani od polskiego 2012-07-11, 21:22:50

@ costabrava: "ci ludzie tylko przez klawiaturę potrafią coś wykrztusić "
Ty nawet przez klawiaturę masz problemy z wykrztuszaniem !! Wiesz, do czego słuzy klawisz Shift ?? Dlaczego w swoim komentarzu nie używasz DUŻYCH LITER, oczywiście - we właściwych miejscach tekstu ?? Czyżbyś nie wiedziała nawet tego, że po kropce od DUZEJ LITERY piszemy ?? Takie niechlujne pisanie tekstów w publicznym miejscu jest oznaką braku szacunku dla czytelników i świadczy o braku dobrego wychowania w domu !!! Wstyd...

  Zgłoś komentarz

costabrava 2012-07-11, 09:21:13

zawiść nie zna granic
nie warto wdawać się w dyskusję z tymi wszystkimi, nie wiadomo za co, ale każdy zostanie obrażony, szkoła nie ma złych intencji więc nie wiem, czemu każdy na nią najeżdża - bo nie zamknęli liceum? bo wszyscy potrafili razem walczyć o swoje? ach, szkoda, naprawdę szkoda zawiści tych ludzi, ale cóż zrobimy... są ludzie i parapety - niestety :-( nauczyciele i uczniowie - świetna inicjatywa by dobrze zająć niewykorzystywany czas w ostatnie dni szkoły, było naprawdę dużo ludzi co rzadko się zdarza gdy do końca roku jeden dzień. widać chcecie i macie po co chodzić do szkoły! pozdrowienia :) nie przejmujcie się komentarzami, ci ludzie tylko przez klawiaturę potrafią coś wykrztusić :)

  Zgłoś komentarz

prymuska 2012-07-10, 21:59:53

do uczenuczen! Nie ważne, że mogłeś inaczej sformułować. Ważne to, co napisałeś.
A napisałeś głupotę! Pomyśl najpierw, zanim przelejesz tu swoją myśl, nieboraku !!! ;))))

  Zgłoś komentarz

uczenuczen 2012-07-09, 11:11:36

do prymus
prymus, mogłem to sformułować inaczej - nie tylko siedzą i nic nie robią, tylko wysiłek fizyczny też ma jakieś znaczenie, nieprawdaż? No i niby co na lekcjach, gdy do końca roku szkolnego pozostały 2 dni się robi? Praktycznie nic. I przynajmniej ten czas został mądrze wykorzystany.

  Zgłoś komentarz

prymus 2012-07-08, 18:52:17

@ "Przynajmniej w szkole dzieje się coś pożytecznego, nie tylko siedzą i się uczą"
Zastanów się, matołku, nad sensem tego, co piszesz!!! Jeżeli w szkole siedzą i uczą się, to wtedy nie dzieje sie nic pozytecznego??? ;)))

  Zgłoś komentarz

uczenuczen 2012-07-08, 16:22:57

???
gyju, a czy tylko dzieci w gimnazjum grają w piłkę nożną? Zawodowych piłkarzy grających z dziećmi dla zabawy i przyjemności również porównasz do gimnazjalistów? Przynajmniej w szkole dzieje się coś pożytecznego, nie tylko siedzą i się uczą, na zabawę też jest czas.

  Zgłoś komentarz

Pokaż wcześniejsze komentarze

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x