Reklama Lubliniec Info

Turniej Piłkarski

31 lipca o godzinie 11:00 odbędzie się mini turniej piłkarski na boisku przy ul. ZHP w Lublińcu. Zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane dzieci. Regulamin rozgrywek przedstawiamy poniżej.

REGULAMIN TURNIEJU (wt. 31.07.2012r.)

 1.     Rozgrywki będą prowadzone na boisku sportowym przy ul. ZHP w Lublińcu. Udział w turnieju może wziąć każdy uczeń szkoły podstawowej (+ dzieci, które w tym roku szkołę podstawową ukończyły), który zapisany jest w dowolnej drużynie. Drużynę należy zgłosić do animatora w dniu turnieju lub wcześniej. Planowane rozpoczęcie o godzinie 11.00.
 2.     Mecze rozgrywane będą piłką o rozmiarze 4.
 3.     Czas gry: 2 x 7 minut + (1-2) minutowa przerwa.
 4.     Zespół liczy max. 10 zawodników. Na boisku znajduje się 4 zawodników w polu + bramkarz, oraz max. 5 zawodników rezerwowych.
 5.     Zawodnicy mogą rozgrywać spotkania w obuwiu piłkarskim (halówki, turfy)
 6.     Bramkarz może chwytać piłkę tylko w polu bramkowym.
 7.     Rzut od bramki wykonywany jest nogą.
 8.     Rzut z autu wykonywany jest nogą.
 9.     Piłka z rzutu od bramki nie może bezpośrednio przekroczyć linii środkowej.
 10.     Jeżeli piłka z rzutu od bramki przekroczy bezpośrednio linię środkową boiska, to drużyna przeciwna wykonuje rzut wolny pośredni z linii środkowej boiska. W tym przypadku nie obowiązuje przepis o „prawie korzyści”.
 11.     Gra bez „spalonego”.
 12.     Zmiany hokejowe. Podczas zmiany zawodnik może wejść na boisko dopiero wtedy, kiedy jego partner z zespołu opuści plac gry. Zmiany muszą odbywać się przy linii środkowej boiska, nie dalej niż 3 metry od niej.
 13.     Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej muszą znajdować się przynajmniej w odległości 3 metrów od piłki.
 14.     Rzut karny wykonywany jest z odległości 9 metrów od bramki.
 15.     Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZPN

 

 

źródło: CIT Lubliniec

tagi: Wakacje w Lublińcu, Sport, Piłka nożna, Lubliniec
2012-07-30 11:57:52 CIT Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x