Reklama Lubliniec Info

Pijany ochroniarz nie chciał wpuścić strażaków

13 września 2012, godz. 6:38
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu stawil się do pracy  w jednym z lublinieckich domów opieki. Po uruchomieniu się alarmu przeciwpożarowego, pijany ochroniarz pełniący także funkcję portiera, nie chciał na teren placówki wpuścić skierowanych do akcji strażaków.

Do zdarzenia doszło we wtorek po 23.00 w nocy. Po uruchomieniu się alarmu przeciwpożarowego w jednym z lublinieckich domów opieki, do akcji wyruszyli strażacy. Po przybyciu na miejsce, wejście funkcjonariuszy straży na teren placówki utrudniał ochroniarz pełniący tam funkcję portiera. O zaistniałym incydencie powiadomiony został oficer dyżurny lublinieckiej komendy, który na miejsce skierował policyjny patrol. Okazało się, że winnym nagannego zachowania portiera jest... alkohol. Przeprowadzone przez stróżów prawa badanie stanu trzeźwości mężczyzny, wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na razie nie wiadomo co było powodem uruchomienia alarmu, jednak na szczęście nie doszło do pożaru i zagrożenia życia. Pijany ochroniarz zakończył natomiast zmianę na izbie wytrzeźwień. Grozi mu teraz wysoka grzywna.

Komentarze

G
GOŚĆ 8 października 2012, godz. 7:44
Zgłoś
do ciekawska

Dlaczego pechowy?

C
ciekawska 14 września 2012, godz. 21:02
Zgłoś
Dlaczego nazwa tego pechowego domu opieki została utajniona w komunikacie KPP? Telefon z kacelarii, czy co????????

C
Co tu jest grane???? 13 września 2012, godz. 20:09
Zgłoś
Dziwna sprawa... Dlaczego nazwa DPS została tak starannie utajniona???

I dlaczego do pijanego portiera wezwano policjantów z KPP TARNOWSKIE GÓRY (informacja pochodzi z tej właśnie komendy)???

A
aa 13 września 2012, godz. 15:07
Zgłoś
Brać go do rady miasta.

Dobbry jest. Nie wpuści.

.
. 13 września 2012, godz. 12:25
Zgłoś
Zaalarmował bo brakło spirita !

.

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu