Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku

Lublinieccy policjanci proszą o kontakt świadków wypadku, do którego doszło w poniedziałek na drodze nr 905 pomiędzy Olszyną a Boronowem. W zderzeniu dwóch pojazdów, zginął 53-letni mieszkaniec Boronowa.

Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek po 5.00 rano na odcinku drogi nr 905 pomiędzy Olszyną a Boronowem. Z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn, na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia pojazdów marki Opel Corsa i Audi B4. W wypadku zginął kierujący Oplem, 53-letni mieszkaniec Boronowa. Ciężko ranny kierowca Audi został przewieziony do szpitala w Częstochowie.

Policjanci zajmujący się wyjaśnianiem sprawy proszą o kontakt świadków i osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustalaniu okoliczności tego zdarzenia tel. 034/ 35 32 255 lub 997. Osoby chcąca zachować anonimowość mogą skorzystać z modułu „Powiadom nas" na stronie lublinieckiej komendy.

tagi: Wypadek, Policja, Boronów, powiat lubliniecki
2012-09-19 07:07:59 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x