Tour de Kokotek + Dożynki w Kokotku

Już niedługo kolejna edycja Tour de Kokotek i tegoroczne dożynki! Zapowiada się aktywny weekend! W sobotę 29 i niedzielę 30 września przygotowaliśmy dla wszystkich moc atrakcji. Rajd Tour de Kokotek, otwarcie nowego boiska i interesujący mecz księży kontra Urząd Miasta w Lublińcu, a także koncerty, turnieje sportowe, biesiada, grille, radość i zielona trawa w Kokotku! W rajdzie i turniejach piłki nożnej oraz siatkówki przewidzieliśmny nagrody! Zawalcz o zwycięstwo!

Sobota o bardziej sportowym charakterze to przede wszystkim IV już edycja rajdu Tour de Kokotek dla rodzin, dzieci, ale też dla żądnych wyzwania śmiałków. Ruszamy o 10.00 rano, a rajd kończy się rozdaniem nagród o 13.45. Tegoroczne zmagania rowerowe w ramach Tour de Kokotek polegać będą na jeździe na czas w podziale na kategorie wiekowe i dystansowe:

do 10 lat: 5km
od 10 do 16 lat: 15 km
od 16 do 30 lat: 50 km
powyżej 30 lat: 50 km

O 14.00 otwarcie i poświęcenie boiska (zasiądź na eleganckiej, profesjonalnej trybunie!) oraz mecz Księża vs Urząd Miasta w Lublińcu. Odbędzie się także turdniej siatkówki. Zgłaszać się mogą drużyny sześcioosobowe. Przebieg rozgrywek w zależności od ilości zgłoszonych drużyn. Wieczorem biesiada taneczna i szał ciał! :)

Niedziela to Dożynki 2012! Zapraszamy na Mszę świętą o 10.00. O 15.00 występ scholi dziecięcej z Lublińca oraz zabawy i gry dla dzieći. W tym także turniej piłki nożnej dla drużyn 5-osobowych! Turniej przewidzieliśmy dla dzieciaków i serdecznie zapraszamy do tworzenia drużyn. Uwaga! Jeśli pojawią się chętne drużyny dorosłych - utworzymy nową kategorię meczową dla dorosłych.

O 16.30 nowość! Drwali Konkurs czyli - jak radzisz sobie, chłopie, z siekierą i piłą? Wystartuj w zawodach i pokaż krzepę! Na osłodę i wieczorne ochłonięcie o 18.30 koncert Pedro y Mari czyli chilloutowe klimaty ciepłego wokalu i gitary!

Więcej informacji na plakatach (poniżej). Zapraszamy. Przyjedź koniecznie!

Niektóre punkty programu Tour de Kokotek i Dożynek wchodzą w zakres zadań dofinansowanych przez Burmistrza Miasta Lublińca w ramach projektów "K2 - Kulturalny Kokotek" oraz "Sportowy Kokotek 2012"

tagi: Lubliniec, niniwa, Kokotek
2012-09-22 09:43:57 K. Z.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x