Nasza Armia w Naszym Mieście

Jednostka Wojskowa Komandosów z Lublińca zaprasza grupy zorganizowane jak i  osoby indywidualne do udziału w pikniku "Nasza Armia w Naszym Mieście" organizowanego z okazji święta JWK w dniu 05.10.2012r., godz.10.00 - 16.00 -  boisko "SPARTA". Imprezy towarzyszące: "Bieg Małego Komandosa".

Podczas pikniku nie zabraknie atrakcji dla dzieci jakimi są, np. zamki dmuchane, malowanie twarzy, stanowiska animacyjne, min. szkoła fechtunku Jacka Sparowa, korsarski berek, piracka kula i szpada. Odbędzie się też pokaz sprzętu wojskowego, grup rekonstrukcyjnych, tor przeszkód komandosa, konkurencje paintball oraz wiele,wiele innych atrakcji. Podczas pikniku zostaną wręczone nagrody przyznane w konkursie plastycznym "Komandosi w  Wojsku Polskim" o Grand Prix Dowódcy Wojsk Specjalnych. Dodatkowo przygrywać będzie orkiestra górnicza i poleje się żołnierska grochówka. Grupy zorganizowane proszone są o zgłaszanie się do Klubu JWK Lubliniec, nr tel. (34) 352 04 99.

tagi: Lubliniec, klub JWK
2012-09-27 07:09:55 nadesłane Klub JWK

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x