Medale lublinieckich badmintonistów na Międzynarodowym Turnieju

Medale lublinieckich badmintonistów na Międzynarodowym Turnieju

03.10.2012 3:02
STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info
Czytanie treści strony dostępne

Wielkim sukcesem okazał się start lublinieckich badmintonistów, zawodników STB Energii Lubliniec, na Międzynarodowym Turnieju „Puchar Gór Świętokrzyskich” w Suchedniowie 28 - 30.09.2012 r.

W zawodach wzięło udział ponad 360 zawodników z siedmiu państw (m.in. Bułgarii, Ukrainy, Mołdawii, Białorusi). Zawodnicy STB Energii: Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska i Jędrzej Wachowski przywieźli z turnieju 5 medali!!! Turniej trwał trzy dni: od piątku do niedzieli, zawodnicy startowali w grach pojedynczych i podwójnych w swoich kategoriach wiekowych. Po wygraniu swoich grup eliminacyjnych lublinieccy zawodnicy przeszli do fazy pucharowej turnieju. Tam wygrywali kolejne mecze, trafiając nie tylko na polskich zawodników, wygrywali również z zawodnikami z Bułgarii, czy Mołdawii.

Złoty medal w deblu i srebrny w singlu zdobyła Hanna Szymańska, złoty medal w deblu i brązowy w singlu zdobyła Agnieszka Foryta, złoty medal w deblu zdobył Jędrzej Wachowski (w parze z zawodnikiem UKS Unii Bieruń – Bartłomiejem Paryszem). Zawodnicy STB Energii grali trzy mecze finałowe – przy pełnej publiczności, w obecności Zarządu Polskiego Związku Badmintona.

Dwa finały, które zakończyły się zwycięstwem lublinieckich zawodników i zdobyciem złotych medali, były rozstrzygane w tie breaku, emocje trwały do zdobycia ostatniego punktu!!!

Galeria: Medale lublinieckich badmintonistów na Międzynarodowym Turnieju

Zobacz całą galerię

Komentarze

kibic stb 2012-10-03, 19:35:08
Zgłoś
wspaniałe osiągnięcie
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo dla zawodników i trenerki. Oby tak dalej.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu