Urodziny Kubusia Puchatka

Urodziny Kubusia Puchatka

25.10.2012 7:08
nadsłane CIT
Czytanie treści strony dostępne

Urodziny Kubusia Puchatka na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu. W piątek 19 października do odświętnie udekorowanej Sali Wystawienniczej Muzeum Pro Memoria Edith Stein, przybyło 38 dzieci, aby wspólnie świętować 86 urodziny najpopularniejszego misia na świecie.

Wśród gości znalazła się także bajkowa Kaczuszka, która przeczytała krótkie opowiadanie o przygodach Misia o Bardzo Małym Rozumku. Specjalne życzenia głośno wypowiedziane przez dzieci przywołały samego Kubusia Puchatka (Piotr Pasiak). Przybyli goście obdarowali solenizanta własnoręcznie wykonanymi laurkami urodzinowymi. Po podziale na grupy rozpoczęły się gry i zabawy. Uczestnicy skakali jak Tygryski, wylizywali miodek ze spodka, układali puzzle, dekorowali tort, rzucali do celu oraz musieli rozpoznać jakie warzywa i owoce z Królikowego ogródka zawierały tajemnicze pudełka. W tym roku najlepsza okazała się drużyna Tygrysków w składzie: Weronika Bula, Agnieszka Rapacz, Magdalena Student, Kamil Górkiewicz, Olaf Brzezina i Nikodem Maciejewski. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek i pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy nagrody książkowe.

Specjalną nagrodę - pufę ufundowaną przez firmę Sit-Sit z Lublińca, za najciekawszą kartkę urodzinową otrzymały Madzia i Natalka Kachel. Nie zabrakło również uroczyście odśpiewanego „Sto lat” oraz pysznego tortu urodzinowego.

Po poczęstunku rozpoczęły się kubusiowe pląsy. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Dzieciaki z żalem, ale w doskonałych humorach żegnały się z Kubusiem Puchatkiem.

W imieniu własnym i dzieci uczestniczących w „Urodzinach Kubusia Puchatka” składamy podziękowania firmie Sit-Sit za ufundowanie nagrody i wypożyczenie puf, Piekarni-Cukierni "Łubowski" za upieczenie wspaniałego tortu oraz p. Piotrowi Pasiakowi za pomoc przy organizacji imprezy.

Organizatorzy

Galeria: Urodziny Kubusia Puchatka

Zobacz całą galerię

Komentarze

2012-10-26, 22:38:22
Zgłoś
hihihi
Lolek i Bolek 2012-10-26, 10:08:40
Zgłoś
Ile ma emerytury?
Był na imprezie Reksio?

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu