OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA 2012

W sobotnie przedpołudnie - 10.11.2012r. w gościnnej hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Lublińcu, odbyła się wspaniała impreza dla najmłodszych lublinieckich sportowców – VII Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Organizatorami mistrzostw jest Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu oraz Akademia Sportowa Lubliniec.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 5-6 lat z lublinieckich przedszkoli – w sumie 80  zawodników. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci ale i ich rodziców, rodzeństwa a nawet dziadków. Trybuny zapełniły się kibicami, którzy żywiołowo reagowali na kolejne akcje  i gole małych piłkarzy.  
 Wszystkie przedszkola otrzymały z rąk  specjalnie zaproszonych gości - burmistrza Edwarda Maniury i pana Zygmunta Anczoka - pamiątkowy dyplom i puchar, a przedszkolaki  słodycze i pierwsze w życiu złote medale. Dodatkową atrakcją turnieju był konkurs piłkarski dla rodziców „złoty strzał” oraz prowadzona przez mamy zawodników Akademii kawiarenka z domowymi wypiekami.         
Organizator turnieju - prezes Akademii Sportowej Cezary Białas gratulował wszystkim przedszkolakom zaangażowania i wspaniałej  sportowej  walki, a kibicom podziękował  za stworzenia wspaniałej,  rodzinnej atmosfery.
Akademia zaprasza wszystkich przedszkolaków do przygody z piłką. W dzieciach drzemią bowiem  olbrzymie pokłady energii, które warto od najmłodszych lat kierować w stronę aktywnych i ciekawych form spędzania wolnego czasu.       

Akademia Sportowa

tagi: Akademia Sportowa Lubliniec, Piłka nożna, Lubliniec, Gimnazjum nr 1 Lubliniec
2012-11-13 09:22:35 Akademia Sportowa

Galeria: OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA 2012

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x