KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

13.11.2012 10:32
Starostwo Powiatowe Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Z przyjemnością informujemy, że 13 grudnia 2012 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym ul. Pawła Stalmacha 90 w Lublińcu odbędzie się Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy rodziny, szkoły, placówki oraz twórców indywidualnych.

TERMIN I MIEJSCE:
Każdy uczestnik konkursu dostarcza wykonaną w dowolnej technice szopkę bożonarodzeniową do w terminie do 5 grudnia 2012r. do Pokoju Nauczycielskiego w SOSW w Lublińcu. Będą one wystawione w Holu Głównym na parterze w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lublińcu w dniach od 07- 13 grudnia 2012r.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 10 grudnia 2012 r., a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas XIV Powiatowego Spotkania Kolędowego w dniu 13 grudnia 2012 r. o godz. 9.00. Laureaci zostaną wcześniej powiadomieni przez organizatorów.

KRYTERIA OCENY JURY:
Prezentacje szopek bożonarodzeniowych będą ocenione przez profesjonalne Jury, powołane przez organizatorów. Oceniona zostanie estetyka wykonania oraz ciekawe rozwiązania plastyczne i techniczne.

NAGRODY:
Organizatorzy zapewniają cenne nagrody i dyplomy dla laureatów w konkursie oraz nagrodę publicznościORGANIZATOR:
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. P. Stalmacha 90
42-700 Lubliniec
Tel. (34) 356 3241
Fax (34) 356 3366
E-mail: soswlubliniec@gmail.com

PATRONAT: STAROSTA POWIATU LUBLINIECKIEGO

 

źródło: Starostwo Powiatowe Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu