9 Pucharów dla zawodników z Lublińca

9 Pucharów dla zawodników z Lublińca

04.12.2012 10:36
OYAMA KARATE
Czytanie treści strony dostępne

24 i 25 listopada w Radomiu, w Hali Sportowej Zespołu Szkół Budowlanych odbył się XII Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate. W dwudniowych zawodach wystąpiła rekordowa liczba 350 zawodników.

Lubliniecki Klub Oyama Karate reprezentowała liczna ekipa:
W lekkim kontakcie 12-14 lat wystąpili:
Jakub Kałmuk, Konrad Gibki, Wiktor Beneś oraz Radosław Wójcik.
W semi-knockdown seniorów:
Anna Sowa, Patryk Antos, Zbigniew Przywara oraz Sebastian Zawada.
W semi-knockdown juniorów:
Wiktoria Michalska, Joanna Michalska, Patryk Włodarek  i Paweł Jonczyk.
W knockdown seniorów: Anna Kołodziej – Plewka.

W pierwszym dniu Pucharu Polski, przedpołudniem, na trzech polach walki, rozegrano zawody seniorów w konkurencji Semi-knockdown. W grupie zaawansowanej Patryk Antos po dwóch ciężkich pojedynkach z utytułowanymi przeciwnikami w finale uległ zawodnikowi z Darłowa i zajął II miejsce. W grupie do 3 kyu  Anna Sowa również wywalczyła II miejsce.

Po południu rozegrano Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown z udziałem szeregu utytułowanych zawodników Oyama Karate. Rywalizacja w tej prestiżowej konkurencji, stała na bardzo wysokim poziomie sportowym. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zdobyli medaliści krajowych oraz międzynarodowych zawodów kontaktowego karate.
I miejsce w kategorii ciężkiej kobiet oraz Tytuł Najlepszej Zawodniczki OYAMA TOP kolejny raz przypadł Annie Kołodziej-Plewce która w finale, pokonała młodą i bardzo utalentowaną Justynę Cyrulik wychowankę Lublinieckiego Klubu (obecnie na czas studiów reprezentującą Kraków).

Czytaj więcej

Galeria: 9 Pucharów dla zawodników z Lublińca

Zobacz całą galerię

Komentarze

h.jk 2012-12-07, 18:49:50
Zgłoś
poszukuje
osoby, do przeprowadzenia remontu mieszkania,moze ktos zna takich fachowcow ktory połozy kafelki ,panele,wytapetuje całe mieszkanie wymiana parapetow jest co robic i mozna zarobic, prosze sobie nie robic tylko zartow w pisaniu bzdur

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu