Lodowisko otwarte - Mikołajki 2012 - ZDJĘCIA

Lodowisko otwarte - Mikołajki 2012 - ZDJĘCIA

07.12.2012 9:23
Mateusz
Czytanie treści strony dostępne

Jak co roku do Lublińca przyjechał Mikołaj wraz ze swoimi magicznymi cukierkami. W tym roku impreza mikołajkowa odbyła się na na placu przy ul. Sobieskiego i była połączona z otwarciem nowego lodowiska, które będzie mogło funkcjonować nawet przy dodatniej temperaturze. Po uzyskaniu informajci z punktu obsługi lodowiska przez najbliższe trzy dni lodowisko będzie bezpłatne. Później wstęp dla dzieci będzie wynosił 2 zł, a dla dorosłych 4 zł. Będzie można również wypożyczyć łyżwy w cenie 5 zł. Mieszkańcy mogli wczoraj oglądać pokaz jazdy figurowej na lodzie w wykonaniu Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Unia Oświęcim. Oprawę muzyczną przygotowali wokaliści z MDK w Lublińcu

Galeria: Mikołajki 2012 i otwarcie lodowiska

Zobacz całą galerię

Komentarze

mieszczaninka 2012-12-19, 21:19:30
Zgłoś
Do liberusia veto! Jeżeli nie Maniura burmistrzem, to kto? No, kto?
Potrafisz podać tu imię i nazwisko twojego faworyta lub faworyty? No, co? Potrafisz? Czy tylko tak sobie plujesz, bo tak ci kazali?
pani od polskiego 2012-12-19, 15:39:32
Zgłoś
Eee, pytajnik! Ty lepiej zajmij się brakującymi przecinkami, a nie ukierunkowaną manipulacją!!!
pytajnik 2012-12-19, 13:13:34
Zgłoś
Masz rację
Więc dlaczego tolerujemy burmistrza który jest kłamcą? Czy mieszkańcy Lublińca są zmanipulowani ukierunkowaną informacją na temat tego co się dzieje w mieście?
dziadek 2012-12-19, 11:00:04
Zgłoś
lubliniczanko!
Oczywiście, że dotacje skończą się jak osiągniemy 70% poziomu średniego państw Unii (mówię o funduszach regionalnych). I to było ich celem. Dzięki temu doganiamy państwa bogate. Trudno żeby wiecznie żyć za cudze pieniądze. Trzeba zabrać się do roboty, trzeba mądrze wybierać burmistrzów, posłów, radnych, prezydentów, trzeba zgody narodowej i odpowiedzialności obywatelskiej. Wszystko w naszych rękach. Malkontenctwo, konflikty, kłótliwość, doszukiwanie się u każdego i wszędzie złych intencji - czyli typowe cechy nas Polaków na pewno nie będą służyć niczemu dobremu.
liberum veto 2012-12-19, 10:32:12
Zgłoś
ściema ściema ściema
Co zostało zrobione przez Maniurę w tym mieście? Ja niczego nie widzę poza jakąś izbą muzealną wynajętą i wyremontowaną za gigantyczne pieniądze. Nie dosyć że miasto płaci czynsz właścicielowi kamienicy to mu jeszcze wyremontowało budynek. Kto doprowadził do ruiny park miejski? Kto obiecywał ograniczenie kosztów administracji, a spowodował ich wzrost? Kto wydaje gigantyczne pieniądze z kieszeni podatników na imprezy i autopromocję? Kto zatrudnia swoich znajomych i inne osoby bez konkursów? Kto chciał za bezcen wyprzedać lokale w centrum? No kto? Kto?
nienawistnik 2012-12-19, 09:50:47
Zgłoś
Lubliniec pięknieje?
No tak!! Kupić kwiotków na dziesiątki tysięcy złotych pochodzących z budżetu miasta i potem oczekiwać wdzięczności od mieszkańców za urobienie się po pachy to typowe dla Maniury. Wydzierżawić w skandaliczny sposób teren niewypłacalnemu pseudo-inwestorowi, którego to terenu nie można w chili obecnej odzyskać, a winą obarczyć notariusza to tez typowe dla Maniury. Zapominać o obietnicach wyborczych to już wybitnie typowe dla Maniury. Jaki burmistrz? Nieudacznik!
lubliniczanka 2012-12-18, 23:18:38
Zgłoś
Dziadku,
zobaczymy na co bedzie nas stac, jak skoncza sie unijne dodatki.
dziadek 2012-12-18, 22:07:21
Zgłoś
lubliniczanko!
Masz rację, że europejskim dotacjom zawdzięczamy wiele, nie tylko w Lublińcu, ale w całej Polsce. I bardzo dobrze, że jesteśmy w UE. Ale rozwój zawdzięczamy też pracowitości, przedsiębiorczości i energii wielu ludzi w tym panu burmistrzowi Maniurze i w jakimś stopniu jego poprzednikom. Przyjezdni za wzór stawiają Lubliniec jako przykład rozwoju, a władze samorządowe miasta jako przykład kompetencji i służebności mieszkańcom. Porównaj funkcjonowanie i pozytywny wpływ na otoczenie władz miasta z władzami powiatu. Nie wystarczy mieć dotacje, trzeba jeszcze potrafić i chcieć je wykorzystać.
koordynator 2012-12-18, 21:14:43
Zgłoś
Do lubliniczanki! Nie opowiadaj bzdur o tym, że Lubliniec tak wiele zawdzięcza środkom unijnym. Zapomniałaś o wytycznych: burmistrz nie potrafi pozyskiwać...
Tego należy się trzymać!!! Najlepszym pozyskiwaczem w historii Lublińca był przecież tandem burmistrzowski Józef Kazik-Joanna Bąk...
Lubliniczaninka 2012-12-18, 15:51:57
Zgłoś
Ale bolą niektórych osiągnięcia naszego burmistrza!
Jakie to polskie - im gorzej, tym lepiej! Zamiast cieszyć się, że Lubliniec w oczach pięknieje, to tych wiecznych opluwaczy zalewa jad nienawiści!!!
Pokaż wcześniejsze komentarze

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu