Premiera książki Misja B XVI - Nordkapp

W sobotę, 8 grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbyła się premiera książki Misja B XVI - Nordkapp, zawierającą relację z tegorocznej wyprawy rowerowej na Przylądek Północny, w której uczestniczyły osoby z NINIWA TEAM pod przewodnictwem ks. Tomasza Maniury OMI.

Premierę książki Misja B XVII - Nordkapp rozpoczął koncert zespołu Albo i nie. Po koncercie została wyświetlna prezentacja multimedialna podsumowująca tegoroczną wyprawę, która dostępna jest poniżej. Po niej nastąpiły wypowiedzi sportowych patronów: ks. bpa Jana Wieczorka oraz Burmistrza Lublińca Edwarda Maniury. Wypowiedzieli się również zaproszeni goście: Tomasz Schmidt oraz Artur Bilewski, którzy związani byli zawodowo ze sportem rowerowym.
Zaproszeni goście oraz publiczność mogła zadawać pytania uczestnikom wyprawy. Rozmowy toczyły się między innymi o przywiązaniu uczestników do swoich rowerów, tempie jazy, czy jakim kierownikiem jest ks. Tomasz. Odbyła się również prezentacja roweru Sławka Kunickiego, który mimo mrozu na premierę książki przyjechał na rowerze z Katowic. Na zakończenie spotkania ks. Tomasz opowiedział kilka słów o przyszłorocznej wyprawie, która wyruszy już 3 maja 2013 r. i prowadzić będzie przez 8.000 km do polskiej wioski na Syberii.

tagi: Lubliniec, niniwa, Nordkapp, wyprawa Polska Syberia
2012-12-10 09:57:56 Mateusz

Galeria: Premiera książki Misja B XVI - Nordkapp

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x