Trzydniowe Święto Badmintona w Lublińcu - I MEMORIAŁ im.Edmunda Grucy

Trzydniowe Święto Badmintona w Lublińcu - I MEMORIAŁ im.Edmunda Grucy

11.12.2012 7:58
STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info
Czytanie treści strony dostępne

STB Energia Lubliniec zaprasza do udziału w I MEMORIALE im. Edmunda Grucy – V Otwartych Mistrzostwach Lublińca w Badmintonie. W piątek 14 grudnia rywalizować będą dzieci i młodzież. Zawodników odwiedzi Mikołaj z workiem prezentów. Będą medale, dyplomy i nagrody dla zwycięzców. Początek zawodów o godz.16.30, zapisy o 16.00. W sobotę odbędzie się krajowy Turniej Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych (tylko dla zawodników posiadających licencje Polskiego Związku Badmintona, STB Energię Lubliniec będzie reprezentowało ośmiu zawodników).

W niedzielę 16 grudnia odbędzie się główny turniej Memoriału zarówno dla amatorów , jak i zawodników z licencjami. Zawody odbędą się w kategoriach wiekowych w grach pojedynczych i open w grach podwójnych. Miejsce zawodów - Hala lublinieckiego liceum ul.Sobieskiego 22. Zapraszamy serdecznie do udziału i do kibicowania !!!

Komentarze

badmintonistka 2012-12-11, 23:59:05
Zgłoś
Wyjaśnienie
Klub nie prowadzi treningów dla dorosłych. Dwa razy w tygodniu po dwie godziny odbywają się zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych. Klub zapewnia wszystkim chętnym rakietki i lotki. Trzeba mieć tylko strój sportowy i odpowiednie obuwie. Niektórzy absolutnie nie życzą sobie uwag i wskazówek trenerskich, przychodzą aktywnie ruchowo spędzić czas, odstresować się , pobawić. Traktują te zajęcia jako rekreację i nie mają ambicji grania coraz to lepiej. Jeśli natomiast ktoś chce się rozwijać, robić postępy , zawsze chętnie udzielimy wskazówek. Z jednej strony bardzo cieszymy się ogromnym zainteresowaniem naszymi zajęciami, z drugiej strony nadmierna ilość grających rodzi czasem pewne konflikty. Boisk jest 6, chętnych do gry nawet ponad 30.....i potrzebny jest czasem kompromis :) Zachęcam "Zawiedzonego" do ponownego przyjścia na zajęcia. Proszę podejść, zapytać się , na wszystkie pytania udzielę odpowiedzi, zademonstruję technikę gry, jeśli pan/pani będzie sobie życzył, to systematycznie będę udzielała porad i wskazówek. Pragnieniem klubu jest mieć więcej godzin na hali do dyspozycji, wtedy byłaby możliwość zorganizowania profesjonalnych treningów dla chętnych dorosłych prowadzone przez( opłacanego przez uczęszczających ) trenera.
Ryś 2012-12-11, 20:16:52
Zgłoś
Standard
Takie zachowanie członków klubów to standard, trudno się dostać do klubów, zapisać, znaleźć zasady członkostwa czy uczestnictwa. Kiedyś szukałem informacji na temat klubu tenisowego i nic nie znalazłem. Kliki kolesiów są zamknięte na nowych uczestników z poza towarzystwa chyba że będziesz sponsorem to cię zaproszą tylko ciekawe czy miasto ich dofinansowuje. Na szczęście "orliki" są dla mas.
ZJWJZ 2012-12-11, 17:10:41
Zgłoś
Kurcze... Masz rację :( przepraszam za to cały klub, aż mi teraz głupio się zrobiło... Zachowałem się naprawdę jak dziecko i to kompletnie niedojrzałe emocjonalnie :( Szczególne przeprosiny dla trenerów oraz członków zarządu :) Obiecuję poprawę, a o informacje postaram się osobiście i podejdę wypytać się o zasady i sprzęt. Tylko tak sobie myślę skoro Wy tak dobrze gracie, że może ja faktycznie nie będę już chodził bo później tylko Wam przeszkadzam i nie macie jak pograć do porządku...? Proszę o radę ... :)
batman 2012-12-11, 16:53:59
Zgłoś
Szanowny przedmówco: może lubliniecka społeczność nie była gotowa na jaśniepana do którego trenerzy i zarząd ma się fatygować ? Skoro są ludzie, którzy dla atmosfery potrafią jechać blisko 50 km w jedną stronę na trening to nie najlepiej świadczy o Tobie... Może, a raczej na pewno! należało wykazać zainteresowanie a nie czekać aż podadzą do stóp! Zwracam uwagę również na fakt, że wszystkie osoby które uczestniczą w "zajęciach" są tam dla własnej satysfakcji, odpoczynku, relaksu, rywalizacji i nikt nie prowadzi treningu, JEDNAK! nikt zapytany o zasady, technikę czy dobór sprzętu nie odmówi pomocy. Natomiast wylewanie żali na forum, gdzie czcimy pamięć założyciela klubu.... żenada.
ZJWJZ 2012-12-11, 12:55:21
Zgłoś
Zawiedziony
badminton piękna gra, szkoda że społeczność Energii tak zamknięta na nowych zawodników, kilka treningów, wylanych potów, nikt z trenerów ? Ludzi zarządzających nie podszedł, nie zapytał czy chce uczęszczać, jakie są dokładne zasady, tylko stali bywalcy zaczęli się burzyć, że im ktoś zabiera boisko. Przykre, i jak ten sport ma się rozwijać w Lublińcu skoro takie nastawienie zarządu jak i samych osób trenujących ? Sam kilka lat trenowałem sport, i zawsze nowych przyjmowaliśmy z otwartymi ramionami !!! a tu.. wręcz odwrotnie, zawodnicy robią tak aby nowi się zniechęcili i tak było zniechęciliśmy się i zaprzestaliśmy uczęszczać dalej.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu