Zimowa Szkółka nauki pływania

Zimowa Szkółka nauki pływania

25 stycznia 2013, godz. 11:07
WOPR Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Serdecznie zapraszamy dzieci na kolejny kurs nauki pływania w ramach programu „Już pływam”, realizowanego corocznie, podczas Zimowej Szkółki nauki pływania, pod nazwą „Ferie zimowe na Basenie krytym”. Zajęcia będą prowadzone w grupach, początkująca i pływająca, w godz., od 9.00 do 13.00, Codziennie od 11.02. do 22.02.2013 roku, na Basenie Krytym w Lublińcu.

Uczestnicy nauki pływania powinni mieć ukończone 8 lat. Na zajęciach będzie obowiązywał podział na grupy, grupa początkująca, zaczynająca od podstaw, grupa – pływająca, chcąca podszkolić swoje umiejętności pływania, (minimum styl grzbietowy). Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń do dnia 08.02.2013 roku, na adres e-mail, plywaniezapisy.lubliniec@op.pl w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, i jaka grupa, (początkującą czy pływająca),w grupie pływającej dziecko powinno dobrze pływać stylem grzbietowym!

Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci i młodzieży do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

Ilość miejsc ograniczona!!! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami w celu podpisania zgody. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego, wykwalifikowanego Instruktora Pływania.

Przewidziane atrakcje podczas zajęć, nagrody rzeczowe oraz słodki upominek.

Koszt udziału w zajęciach na podstawie aktualnego cennika na pływalni lub wykupienie karnetu.

Serdecznie zapraszamy

Informacje tel. – 502-276-218

Impreza "Pod Patronatem, Burmistrza Miasta Lublińca".

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu