Reklama Lubliniec Info

Poeta z Turkmenistanu!

Już 1 marca do MDK w Lublińcu zawita misjonarz z krwi i kości, oblat i poeta, o. Andrzej Madej OMI. Autor wielu książek i człowiek z pasją będzie głównym gościem spotkania poetycko-misyjnego. Wraz z gronem swoich przyjaciół opowie o misjach w Turkmenistanie (gdzie żyje od kilkunastu lat), realiach tamtejszego świata i suchej pustyni. Czym tak naprawdę są misje? Czego człowiek uczy się o sobie i innych w takim miejscu? Czy misje są natchnieniem do twórczości literackiej? Wszystkiego tego będzie można dowiedzieć się na spotkaniu o godz. 19.30. Wstęp wolny!

W programie rozmowy z gośćmi, występ muzyczny oraz spotkanie z p. Joanną Gałecką oraz jej wystawa malarska na temat misji, którą będzie można oglądać w MDK jeszcze przez kilka tygodni po spotkaniu! Wieczór będzie też okazją do nabycia autorskich książek o. Andrzeja. Organizatorzy, Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA, Misjonarze Oblaci MN i MDK Lubliniec, zapraszają!

tagi: Lubliniec, niniwa
2013-02-18 11:27:44 Mateusz

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
mala 2013-02-26, 20:29:56

warto tam być
wspaniały człowiek o wielkim sercu....

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x