STS Victoria Lubliniec - MKS Świdnica 1:3

W sobotę, 23 lutego zawodniczki STS Victoria Lubliniec zmierzyły się z szóstą drużyną w tabeli - MKS Świdnica. Początek pierwszego seta był wyrównany, następnie naszym zawodniczkom udało się wypracować przewagę, ale pod koniec seta przeciwniczki odrobiły punkty i wygrały 23:25.

Kolejny set należał zdecydowanie do siatkarek z Lublińca. STS Victoria wygrała drugiego seta do 12 punktów. Niestety trzeci i czwarty set należał już do przeciwniczek. Zwycięstwo pozwoliło MKS Świdnica awansować na piąte miejsce w tabeli. STS Victoria Lubliniec zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 19 pkt. Z takim samym dorobkiem punktów jest drużyna z Opola. Do końca rundy zasadniczej zostały dwie kolejki. Już 9 marca STS Victoria zmierzy się na wyjeździe z PLKS Pszczyna, a 16 marca rozegra mecz w Lublińcu z Gaudia Trzebnica.