Ekipa skompletowana! Syberia czeka.

Ekipa skompletowana! Syberia czeka.

26.02.2013 10:27
K. Z.
Czytanie treści strony dostępne

Aż 16 młodych, rowerowych śmiałków zdecydowało się na odważną wyprawę na trasie z Kokotka do Poznania! W środku zimy, przy temperaturze oscylującej wokół 0 stopni i przy padającym śniegu, wynik 280 km w ciągu jednego dnia robi wrażenie! Tym bardziej, że rowerzyści NINIWA Teamu nie są jeszcze wystarczająco rozjeżdżeni, bo w końcu na drogach ciągle leży śnieg. Zapaleńcy zjechali się do Kokotka w czwartek 14.02 i już nazajutrz o 5.00 rano wyruszyli w trasę. Do Poznania dotarli późnym wieczorem. Na miejscu spotkali się m.in. z zaprzyjaźnionym patronem wypraw NINIWA Team Arturem Bilewskim, multimedalistą Mistrzostw Polski w Triatlonie i Kolarstwie Szosowym.

Tym samym zakończyła się rekrutacja do tegorocznej, 2,5-miesięcznej wyprawy na Syberię. I choć w trakcie rajdu temperatury na stepie będą wysokie, to ostre, zimowe przygotowania nikomu nie zaszkodzą. Wyłoniły najlepszych z najlepszych, a i tak pozostało 27 uczestników! Wyprawa do Wierszyny k. Irkucka w intencji Polski będzie najbardziej liczebną wyprawą organizowaną przez o. Tomasza Maniurę OMI i Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA.

Galeria: Ekipa skompletowana! Syberia czeka.

Zobacz całą galerię

Komentarze

Jerry 2013-02-26, 21:26:21
Zgłoś
Cyklista
Podziwiam Was i trochę zazdroszczę.
mira 2013-02-26, 15:16:56
Zgłoś
Poznań
Dla mnie jazda autem do Poznania to mordęga ale rower. Brak mi słów. Wyzwanie nie lada. Gratulacje.
Jerry 2013-02-26, 15:10:40
Zgłoś
Powodzenia
I połamania kół.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu