Pasja w Kokotku

Pasja w Kokotku

28.02.2013 8:42
K. Z.
Czytanie treści strony dostępne

Rusza tegoroczna seria inscenizacji pasyjnych w Kokotku! To już drugi rok wystawiania Pasji przez miejscową młodzież. Proboszcz o. Bartosz Madejski OMI w roli reżysera nie pozostał bierny i zaproponował kilka nowych wątków. Spektakl będzie dłuższy i jeszcze ciekawszy. W prawie godzinny spektakl zaangażowanych jest ok. 20 aktorów oraz silna grupa wsparcia technicznego.

Młodzież samodzielnie przygotowała rewelacyjną scenografię, światła i technikę. Tło scenografii namalował pan Damian Malczewski, twórca m.in. malowideł graffiti na terenie centrum młodzieżowego, a w przygotowanie rekwizytów i strojów zaangażowały się miejscowe panie krawcowe. Całość uzupełnia poruszająca muzyka autorstwa zaprzyjaźnionych muzyków z Katowic. Interaktywny spektakl zakłada włączenie się publiczności w wydarzenia pasyjne.

Kolejne spektakle zaplanowane są w kościele w Kokotku na 2, 8, 15, 22 marca o 20.00 oraz w Wielką Środę 27 marca w połączeniu z tradycyjną Drogą Krzyżową po okolicach Kokotka. Zapraszamy serdecznie!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu