Informacja Rady Miejskiej w Lublińcu

Informacja Rady Miejskiej w Lublińcu

7 marca 2013, godz. 6:54
J. S.
Udostępnij: Kopiuj link

Rada Miejska w Lublińca wraz z Radnymi innych gmin naszego powiatu organizuje zbiórkę podpisów w sprawie sprzeciwu mieszkańców całego powiatu lublinieckiego wobec planów likwidacji dyspozytorni pogotowia ratunkowego w Lublińcu i przeniesienia jej do Częstochowy. Zwracamy się do wszystkich mieszkańców, aby włączyli się do tej akcji.

Listy, na których zbierane są podpisy można otrzymać w biurze Rady Miejskiej w Lublińcu lub pobrać tutaj. Listy wraz z zebranymi podpisami prosimy składać w biurze Rady Miejskiej w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 5 w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30  lub do skrzynki pocztowej PIS ul. Sokoła 13 w Lublińcu.

Z-ca Przewodniczącego
Rady Miejskiej W Lublińcu
Jan Springwald

Komentarze

T
tutejszy 12 marca 2013, godz. 21:30
Zgłoś
J23! Lubliniecki sąd od wielu lat podlega pod "częstochowską dyspozytornię" dzięki zdecydowanemu poparciu lublinieckich radnych i ówczesnych członków zarządu miasta...

Zwróć uwagę, że również od wielu, wielu lat Lubliniec należy do częstochowskiej strefy numeracyjnej (telefoniczny numer kierunkowy 34)... Podnosiłeś swój głos w proteście przeciw temu?

J
J23 12 marca 2013, godz. 5:20
Zgłoś
A co robią nasii polytycy ?

Co zrobili dotychczas ? Czy zarząd powiatu (któremu podlega służba zdrowia) pomyślał co zrobił i co jeszcze trzeba zrobić ? W sprawie likwidacji Sądu została podjęta uchwała Rady Powiatu o STANOWCZYM NIE dla likwidacji. Wygląda na to, że powiatowym polytykom służba zdrowia poprostu wisi. A może już ktoś im obiecał ciepłe posadki za to, że będą milczeć ?

J
Jo 10 marca 2013, godz. 18:34
Zgłoś
Hehehe, dobre: "Co będzie, jak ktoś z Lublińca, ze Śląska Lublinieckiego, zacznie po naszymu godać, a dyspozytorka ni w ząb tego nie pojmie? A co z barierą językową? Czy w dyspozytorni w Częstochowie będzie tłumacz?"

B
botanik 10 marca 2013, godz. 18:14
Zgłoś
szczaw i mirabelki

Jadzia, szczaw jest dostępny na nasypach - mirabelki pod drzewami /śliwka/ są PO to aby głodne dzieci mogły zaspokoić swój głód. Wtedy państwo może zaoszczędzić na premie dla "wysokich" urzędników.

B
bezpartyjny 10 marca 2013, godz. 17:39
Zgłoś
do "kolegi"

KOLEGO wstyd to jet należeć do złodziejskiej parti oszołomów.Tylko pożyteczni idioci popierają tych krętaczy.

I
informator 10 marca 2013, godz. 17:13
Zgłoś
mieszkańcu

Dział Pomocy Doraźnej= Ratownictwo Medyczne pracowników zatrudnia SP ZOZ Lubliniec, który podlega Staroście. Czesc z nich pracuje w dyspozytorni która fizycznie znajduje sie w budynku Straży Pożarnej.

J
jadzia 10 marca 2013, godz. 16:46
Zgłoś
czy ktos wie

gdzie mozna kupic szczaw i mirabelki, i poczemu one sa

H
hmm... 10 marca 2013, godz. 14:50
Zgłoś
Zaiste, dziwne to...

Dlaczego nie podpisał tego apelu w najważniejszej sprawie dla mieszkańców powiatu - bo dotyczącego zdrowia - Przewodniczący Rady Miejskiej Lublińca, Piotr Półtorak???

M
mieszkaniec 10 marca 2013, godz. 13:29
Zgłoś
Informatorze, poczytaj artykuły z DZ w portalu lubliniec.naszemiato.pl!!!

Cytuję: ---> "Radni Powiatowi wraz ze starostą Joachimem Smyłą oraz posłanką Jadwigą Wiśniewską wciąż walczą o utrzymanie Działu Pomocy Doraźnej funkcjonującego przy SP ZOZ w Lublińcu", ---> "- W przypadku reorganizacji, zatrudnione w pogotowiu zasilą szeregi osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy. Znalezienie zatrudnienia dla 47 osób w dobie kryzysu gospodarczego będzie dużym wyzwaniem... - twierdzi starosta Smyła."................... Informatorze, gdzie w końcu mieści się ta Dyspozytornia Ratownictwa Medycznego? A ten Dział Pomocy Doraźnej, to co to? Ta Dyspozytornia zatrudnia 47 pracowników, o których wspomina starosta Smyła? Kto zatrudnia tych 47 pracowników? Kto jest właścicielem karetek, sprzętu itd.? O co wogule chodzi???

B
Bebe 10 marca 2013, godz. 10:43
Zgłoś
????

A może cały Lubliniec niech przeniosą koło Częstochowy i wtedy będziemy mieć wszystko na wyciągnięcie ręki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż wcześniejsze komentarze

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu