Reklama Lubliniec Info

Playarena Lubliniec

W Lublińcu odbywają się amatorskie mecze w ramach rozgrywek Playarena. Jaki jest główny cel rozgrywek? Przyjemność z grania w piłkę nożną. Za pośrednictwem głównego serwisu Playarena wyrażamy chęć uczestnictwa w rozgrywkach, umawiamy się na mecze i gramy. Uczestnictwo w rozgrywkach jest bezpłatne. Drużyna musi liczyć minimum 6 osób, a maksymalnie 25.

Regulamin rozgrywek można nazwać bardzo elastycznym. Nie ma określonej ściśle ilości zawodników na boisku. W jednym meczu może być to 6-6, a w innym 8-8. Podobnie z czasem rozgrywania spotkania. Dwie drużyny umawiają się między sobą jak długo będzie trwało spotkanie. Pierwsza możliwość to wg ustalonego czasu lub która pierwsza drużyna zdobędzie określoną ilość bramek.

Ambasadorem rozgrywek w Lublińcu jest Sebastian Radek, który odpowie na wszystkie pytania w sprawie ligi Playarena. Jego dane kontaktowe są następujące:
Tel: 789496512
gg: 2419271
mail: playarenalubliniec@gmail.com

Regulamin rozgrywek zamieszczamy poniżej:

Regulamin Rozgrywek Playarena w mieście Lubliniec
Przystępując do sezonu w I Lidze Lublinieckiej akceptujesz poniższy regulamin amatorskich rozgrywek w piłce nożnej Playarena.

1. Zasada Fair Play
Jest to główna zasada całych rozgrywek, pamiętajcie o niej na boisku jak i poza nim.

2. Warunki Uczestnictwa w darmowych rozgrywkach Playarena
Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach ligowych Playarena jest: zarejestrowanie konta zawodnika z prawdziwymi danymi osobowymi  w serwisie Playarena.pl; tworzenie w serwisie Playarena.pl profilu własnej drużyny (lub dołączenie do składu drużyny, która posiada już swój profil w serwisie); zapisanie drużyny do Ligi rozgrywek Playarena udostępnionej w serwisie. W przypadku łamania tego punktu regulaminu Administrator Rozgrywek może wykluczyć zawodnika, drużynę, w której gra z rozgrywek lub usunąć konto w serwisie.

Czytaj więcej
tagi: Sport, Piłka nożna, Lubliniec
2013-03-14 09:44:16 Mateusz

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Playarena - Tarnowskie Góry 2014-05-21, 08:48:06

Amatorska Liga Playarena w Tarnowskich Górach
Zapraszamy również do ligi w Tarnowskich Górach. Zapisy trwają: http://playarena.pl/13676,liga,sportowej,tabela_ligi.html

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x