Spektakl Mama Malowana

Spektakl Mama Malowana

15 marca 2013, godz. 11:10
Mateusz
Udostępnij: Kopiuj link

Wczoraj wieczorem w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu można było obejrzeć spektakt Mama malowana w wykonaniu Aleksandry Florczyk. Scenariusz powstał w oparciu o powieść Manueli Gretkowskiej "Polka". Spektakt był monogramem o historii ciąży z perspektywy matki.

Galeria: Spektakl Mama Malowana

Zobacz całą galerię

Komentarze

A
Alexandra 22 marca 2013, godz. 21:24
Zgłoś
Gratuluję monodramu

Dobrze, że MDK zaprasza też młodych zdolnych, których występy można zobaczyć i to za darmo. To dobra droga proszę o więcej.

U
uczestnik 18 marca 2013, godz. 13:09
Zgłoś

uważam, że zdjęć jest tyle ile pokazało to wydarzenie. Pół godzinny występ bez scenografii, w tych samych pozach, dużo scen w ciemności i występuje tylko jedna osoba.

M
może 17 marca 2013, godz. 22:05
Zgłoś
SKORO

Skoro była taka mała publika to fotoreporter powinien uwiecznić na zdjęciach całe przedstawienie.

Z
zachwycona 17 marca 2013, godz. 21:53
Zgłoś
Może, a jaki widzisz związek pomiędzy ilością widzów i ilością zdjęć????

M
może 15 marca 2013, godz. 16:42
Zgłoś
może

Może publiczność zawiodła bo było to w czwartek w tygodniu jak ludzie pracują,mają obowiązki. Skoro tak mało ludzi było to czemu w galerii jest zaledwie kilka zdjęć z przedstawienia ?

Z
Zadowolona 15 marca 2013, godz. 12:56
Zgłoś
Brawo

Brawa dla organizatorów, a szczególności dla odtwórczyni tego spektaklu. Bardzo mi się podobał i nie tylko mi wyszłam bardzo zadowolona, że tak miło mogłam spędzić czas. Szkoda tylko , że publiczność Lubliniecka nie dopisała. Jeszcze raz gratulacje czekamy na więcej.

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu