Nauka pływania dla dzieci, na basenie krytym w Lublińcu.

Nauka pływania dla dzieci, na basenie krytym w Lublińcu.

21 marca 2013, godz. 8:47
WOPR Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Serdecznie zapraszamy dzieci na udział w cyklicznych zajęciach z nauki pływania, w ramach programu „Już Pływam”. Zajęcia będą prowadzone w grupach, początkująca i pływająca. Rozpoczęcie zajęć dnia 26.03.3013 roku. Zajęcia będą prowadzone przez dwa miesiące, 2x w tygodniu, po 1 godzinie, dla jednej grupy.

Uczestnicy nauki pływania powinni mieć ukończone 8 lat. Na zajęciach będzie obowiązywał podział na grupy, grupa początkująca - zaczynająca od podstaw, grupa – pływająca, chcąca podszkolić swoje umiejętności pływania,(minimum styl grzbietowy). Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń do dnia 28.03.2013 roku na adres e-mail plywaniezapisy.lubliniec@op.pl W treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, wiek, jaka szkoła i określić do jakiej grupy (początkującą czy pływająca), w grupie pływającej dziecko powinno umieć dobrze pływać stylem grzbietowym.

Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania, oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, wśród dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

Ilość miejsc ograniczona!!! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego wykwalifikowanego Instruktora Pływania.

Koszt udziału w kursie nauki pływania na podstawie aktualnego cennika na pływalni.

Organizator szkółki pływania, inst. Tomasz Rybak.

Serdecznie zapraszamy, info tel. – 502-276-218

Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lublińca.

Komentarze

R
Remi 20 maja 2013, godz. 15:05
Zgłoś
ja też chcę!

dołączam do wypowiedzi poprzedników, mam 29 lat i się topię po przepłynięciu kilku metrów, zapiszę się chętnie na lekcje dla dorosłych

.
... 27 marca 2013, godz. 20:14
Zgłoś

no właśnie, dla dzieci bardzo dużo tych kursów, a dorośli ciągle pomijani. Ale ktoś już kiedyś wspominał że dużo dorosłych o te nauczanie pyta, więc można zapytać tego pana co to prowadzi jak by to mogło wyglądać, i czy można takie kursy organizować. Może dało by się to zrobić, on podobno dużo umie załatwić i zorganizować. Działajcie !!!

C
Chętna 26 marca 2013, godz. 14:14
Zgłoś
nauka pływania

Kiedy będzie coś takiego zorganizowane dla dorosłych chętnie też nauczylibyśmy się pływać

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu