II Ogólnopolski Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów

Zapraszam wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas oraz miłośników paleontologii do mojej rodzinnej miejscowości na „II Ogólnopolski Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów”. Tegoroczna trasa biegu, o ile warunki pogodowe pozwolą, przebiegać będzie przez tereny wykopalisk paleontologicznych, gdzie w 2006 roku młodzi polscy naukowcy z PAN-u i UW dokonali sensacyjnych odkryć m.in. kości Smoka – pierwszego polskiego dinozaura drapieżnego. Start nastąpi w Lisowicach, spod budynku Lokalnego Centrum Społeczno-Kulturalnego w Lisowicach o godzinie 11.00.

10 km trasa ma charakter przełajowy: 40% asfalt, 35% szutry, 25% drogi polne. Bieg odbywa się na ulicach wyłączonych z ruchu kołowego.

Opłata startowa do 20 kwietnia wynosi 30 zł, po tym terminie koszt wyniesie 40 zł a płatności dokonywać będzie można 1 maja w Biurze Zawodów.
Zgłoszenia do biegu przyjmowane są do 20 kwietnia 2013 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej. Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane w Biurze Zawodów, w dniu zawodów 1 maja 2013 r. Biuro Zawodów będzie czynne w godz. 8.00- 10.45.

zapisy on-line

tagi: Sport, powiat lubliniecki, bieg
2013-04-18 07:43:48 Marcin Świerc

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x