Dziewczyny z ZSOT na politechniki!

Dziewczyny z ZSOT na politechniki!

29.04.2013 20:31
ZSOT - Partner Lubliniec Info
Czytanie treści strony dostępne

25 kwietnia Politechnika Częstochowska zorganizowała „Bieg w Kasku”. Impreza odbyła się w ramach Dni Otwartych Drzwi. Celem tego przedsięwzięcia była promocja kierunków inżynierskich , matematycznych i ekonomicznych pod hasłem „Dziewczyny na Politechniki”. W klasyfikacji końcowej największą ilość trofeów zebrał Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych.

Liczna grupa dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych zmierzyła się na dystansie jednego kilometra. Obowiązkiem uczestniczek biegu było przez cały dystans posiadać na głowie kask ochronny.

1 miejsce wybiegała Kinga Arndt - maturzystka z 4 Technikum Handlowego, w klasyfikacji open 3 miejsce zajęła Daria Jelonek - z 3 TH, a w klasyfikacji nauczycieli 2 miejsce wywalczyła Karolina Pilarska. Dziewczęta z Lublińca jak zwykle pokazały charakter oraz wolę walki tak charakterystyczną dla uczniów ZSOT - komentowała Henryka Sukienik, jedna z organizatorek wyjazdu.

Oprócz udziału w biegu Politechnika Częstochowska zaproponowała młodzieży udział w licznych zajęciach laboratoryjnych oraz wykładach prezentujących potencjał, jakim dysponuje uczelnia. Chętnie skorzystali z tej oferty uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu i Technikum Hotelarskiego. Całemu przedsięwzięciu patronowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Wycieczkę zorganizowały: H.Sukienik, K.Pilarska, A.Drumowicz oraz A.Siwiaszczyk

 

Komentarze

2013-05-01, 12:14:00
Zgłoś
hihihi
Gomułka 2013-05-01, 12:08:38
Zgłoś
HURRA
Dziewczyny na traktory !!!
pole nie może być puste 2013-04-30, 22:30:01
Zgłoś
A potem chodzą
uśmiechnięte panie inżynier w kaskach przez cały dzień. Bo kasku nie miały w dzieciństwie.
Tynka 2013-04-30, 20:22:08
Zgłoś
Brawo!
Dziewczęta gratulacje :)

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu