Polska - Syberia, dzień 2 i 3 - FILMY + FOTO

Facebook aż huczy od wrzucanych przez Marcela zdjęć! YouTube puchnie od kolejnych filmików z wyprawy. W topowych mediach co rusz przemykają na rowerach uczestnicy wyprawy na Syberię. W pewnym momencie do śmiałków podjeżdża na rowerze nieznajomy gość i mówi, że jest z Rzeszowa. Wstał dziś specjalnie wcześniej, żeby wyjechać im na spotkanie, życzyć powodzenia i powiedzieć, że w przyszłym roku z nimi pojedzie.
- A skąd o nas wiesz?
- Przecież cała Polska o was gada!

Niedziela 5.05

Każda niedziela jest dniem wolnym od jazdy. Nawet gdy przypada już w trzecim dniu wyprawy. Rowerzyści spędzili ją w Lublinie, stacjonując w maleńkim (jak dom jednorodzinny) klasztorze oblatów. Superiorem, czyli przełożonym jest tam o. Andrzej Jastrzębski. Tak się składa, że sam osobiście dane mi było jeździć z nim na wyprawy rowerowe w czasach, gdy jeszcze byłem klerykiem. Dzisiejszą relację postanowiłem napisać w oparciu o rozmowę z nim. Spędził już 3 dzień razem z grupą. Niestety obowiązki nie pozwalają jechać mu dalej.

Pełna relacja: 2 dzień, sobota

Pełna relacja: 3 dzień, niedziela

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-05-06 08:34:37 K.Z.

Galeria: Polska - Syberia: 1 tydzień

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x