Polska - Syberia, dzień 10: Niedzielny odpoczynek: FOTO 2 tydzień

Polska - Syberia, dzień 10: Niedzielny odpoczynek: FOTO 2 tydzień

13.05.2013 9:01
A. B., K. Z.
Czytanie treści strony dostępne

To już druga niedziela na wyprawie. Tradycyjnie wykorzystuje się ją na odpoczynek, uporządkowanie spraw i bagaży, a także rozmowy relacyjne w grupie. Atmosfera jest bardzo dobra i pozytywnie rokuje na przyszłość. Ciekawostką było dziś spotkanie reprezentacji NINIWA Team z konsulem w Smoleńsku, p. Michałem Greczyło, który bardzo życzliwie przyjął rowerzystów.

Biało-czerwony peleton Niniwa Team od dłuższego czasu „ucieka” od naszej strefy czasowej, więc z redaktorskiego obowiązku przekazuję, że dziś są to już 2 godziny „do przodu”. Dziś ekipa Niniwa Team tradycyjnie celebrowała niedzielę, więc o kolejnych „połykanych” kilometrach nie może być mowy.

Dzień wolny staje się dla sportowca zawsze swoistym doświadczeniem i trzeba go dość umiejętnie wykorzystywać. Pewien klasyk zwykł mawiać, że „nie pamiętam, abym czuł się kiedyś zmęczony pracą, natomiast bezczynność bardzo mnie wyczerpuje” – coś w tym jest, więc gdy chodzi nam po głowie totalne lenistwo warto się zastanowić nad jego skutkami dla naszego organizmu.

Przeczytaj więcej tutaj!

Galeria: Polska - Syberia: 2 tydzień

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu