Polska - Syberia, dzień 13: Ruszyli!

Po trzech dniach przestoju, grupa nareszcie wystartowała. Jedzie pod eskortą policji. Służby rosyjskie zmodyfikowały trasę rowerzystom i prowadzą ich mniej uczęszczanymi, wiejskimi drogami. Pierwszego dnia od postoju NINIWA Team przejechał 90 km i kieruje się na Moskwę.

Środa 14.05.

Każdy ma swój cel, mają go także nasi śmiałkowie, więc pewnie z niecierpliwością czekacie na informację, jakże się sprawował dziś nasz peleton. Otóż pragnę poinformować, że płyną z Rosji dobre wieści: RUSZYLI!

Dzień dla grupy rozpoczął się indywidualnie. Pierwszym wspólnym „działaniem” była dziś Msza święta, w której team uczestniczył o godzinie 10:00. Od rana wyczuwało się zniecierpliwienie związane z faktem bezruchu… wszyscy oczekiwali dobrych wieści, których ciągle brakowało. :( Wolny czas postanowili spędzić na wspólnych rozmowach i tworzeniu wirtualnej wioski. Była to pewna forma gry, w której każdy próbował odnaleźć swoje miejsce w grupie - pojawiły się nawet propozycje wyboru ustroju. a także wstępne nazwy dla nowej osady. Jeżeli chodzi o ustrój wiele osób skłaniało się ku monarchii, natomiast na giełdzie nazw najczęstszą pojawiającą się propozycją była Niniwa. :)

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-05-16 11:41:47 A. B., K. Z.

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Ewa 2013-05-16, 23:00:39

W drogę
Do przodu Ekipo:) Spokojnej dalszej wyprawy. Pozdrawiam.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x