Złote dziewczyny!

Złote dziewczyny!

27 maja 2013, godz. 12:43
STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info
Udostępnij: Kopiuj link

Złoto w singlu i złoto w deblu wywalczyły zawodniczki STB Energii Lubliniec na Mistrzostwach Polski Mlodzików w Badmintonie! Hanna Szymańska została podwójną złotą medalistką, zdobywając I miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w grze pojedynczej i I miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w deblu z Agnieszką Forytą.

Agnieszka w singlu zdobyła V miejsce, a w parze z Hanią złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w deblu!

Mistrzostwa Polski Mlodzików Młodszych odbywały się w Ostrowie Wielkopolskim 24-26 maj 2013.

Z Mistrzostw przeprowadzana była bezpośrednia transmisja w internecie, rodzice kibicowali zawodnikom przed komputerem,a zwłaszcza mamy podczas ćwiećrfinałów, półfinałów i finałów, które odbywały się 26 maja:)

Zawodniczki STB sprawiły ogromną radość i niespodziankę w Dniu Matki, przywożąc w prezencie złote krążki!

Już dziś dziewczyny wyjeżdżają do Białegostoku, tym razem reprezentując druzynowo SP nr 3 w Lublińcu, podczas Krajowego Finału Igrzysk Szkolnych w Badmintonie. Tam beda walczyć o miano mistrzyń kraju we współzawodnictwie szkól podstawowych.

Galeria: Złote dziewczyny!

Zobacz całą galerię

Komentarze

K
kibic 28 maja 2013, godz. 17:14
Zgłoś
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!

Gratulacje dla zawodniczek i trenera. To chyba obok złota, srebra i brązu STB z poprzedniego weekendu największe sukcesy klubu. Czyli reasumując 3 złota, srebro i brąz Mistrzostw Polski w dyscyplinie olimpijskiej klubu który działa w naszym mieście. Są powody do dumy

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu