Polska - Syberia, dzień 28: Nocleg w Czelabińsku - FOTO

Polska - Syberia, dzień 28: Nocleg w Czelabińsku - FOTO

31.05.2013 7:52
Ł.W., K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

Ekipa NINIWA Team dotarła po 134 km do Czelabińska. Mały dystans? Rowerzyści mieli ostatnią okazję na solidne zakupy części rowerowych. Przed nimi pustkowia Kazachstanu. Zostawili w sklepach rowerowych sporo rubli, ale to konieczność. Nocleg u gościnnej grupy wspólnoty Focolare.

Czwartek 30.05

Tego ranka wyraźnie poczuliśmy głód dalszej drogi. Pragnienie by zaspokoić go czym prędzej, podjęliśmy z wielkim entuzjazmem, punktualnie o 4:30 czasu lokalnego. Tym razem pobudka odbyła siębez wsparcia Uli i Soni, naszych wyprawowych sióstr hejnalistek pod wezwaniem infradźwięków (dźwięki niesłyszalne dla człowieka). Do podjęcia tej decyzji od zmierzchu nakłaniał nas komar Wasilij wraz z jego liczną rosyjską rodziną. Spanie przy drodze magistralnej M5 prowadzącej do Czelabińska, gdzie w oddali słychać rozpędzone tiry, jest dla nas czymś zupełnie normalnym… Ale nocleg na umownej granicy Europa – Azja, w górach Ural już niekoniecznie!

Przeczytaj więcej tutaj!

Galeria: Polska - Syberia: 5 tydzień

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu