Oficjalne otwarcie Streetworkout Parku w Lublińcu już w ten weekend

Oficjalne otwarcie Streetworkout Parku w Lublińcu już w ten weekend

31 maja 2013, godz. 14:48
Mateusz
Udostępnij: Kopiuj link

Już w sobotę i w niedzielę (1-2 czerwca) odbędzie się oficjalne otwarcie Streetworkout Parku w Lublińcu, który powstał przy Bulwarze Franciszka Grotowskiego (pomiędzy ul. Sobieskiego a Grunwaldzką). Na otwarciu pojawią się najlepsze ekipy z Polski oraz lubliniecka grupa. Początek treningów w sobotę od godz. 12:00, w niedzielę od godz. 10:00.

Komentarze

Y
yogin 3 czerwca 2013, godz. 23:46
Zgłoś
Kopen, wyluzuj... Bo jeszcze ktoś pomyśli, że takie skokanie po rułkach pobudza agresję... ;)

K
kopen 3 czerwca 2013, godz. 23:36
Zgłoś
do sąsiad Parku

kpn - skrót od Kopen czyli mojej ksywki, Jarosław Kopacz miło mi ;] Nie jestem żadnym anonimowym hejterem z internetu i mam w nosie co sobie tam piszecie na nasz temat. Rozwala mnie nasza Polska mentalność... zamiast cieszyć się że w koncu jakieś miasto w Polsce zorganizowało pieniądze na sport który ściągnął do niego dziesiątki ludzi z całego kraju to wolsz hejtować i pierniczyć glupoty, Owszem park jest na koszt miasta i powinniśmy się cieszyć że mieszkamy w mieście w którym Burmistrz potrafi dostrzec potencjał innych dyscyplin sportowych niż piłka nożna. Nie wiem ludzie w czym wy widzicie problemy? co wam nie pasuje ? ów plac to jest koszt trzykrotnie mniejszy niż przeciętny plac zabaw i wiele innych rzeczy. Pomyślcie czasam zanim coś napiszecie bo żal mi się was robi. Zapraszam na trening, porozmawiamy na żywo i zobaczymy co będzie miał Pan mi do powiedzenia.

L
Lubliniczanin 3 czerwca 2013, godz. 23:27
Zgłoś
Eee, kpn! To teraz wypadałoby podziękować lublinieckim podatnikom...

Czy twój nick, to skrót i krypto reklama pewnej partii politycznej, na czele której stał kiedyś Leszek Moczulski? Życzę owocnych treningów na chwałę naszego miasteczka...

K
kpn 3 czerwca 2013, godz. 23:02
Zgłoś
do sąsiad Parku

Panie kochany! Czy Pan myśli że mysami sobie to wymyśliliśmy ze to peirwszy taki obiektw Polsce itp???? Jest to małe i być mozę niepozorgne ale takich obiektów nie ma w Polsce NIGDZIE! i w sobote miał Pan dowód na to że jet to prawda. Nie chce się Panu wierzyć że ktoś przyjedzie by potrenować w te "piaskownicy" ? Na otwarcie przyjechało ponad 80 osób z CAŁEGO KRAJU i nie było w śród nich osoby która by się nie jarała placykiem i sie jej nie podobało. Lubliniec wpisał się w historie Street Workout w Polsce ów inestucją i to nie są żadne wmysły! Proszę sobie uświadomić ten fakt że nasze miasto na chwilę obecną ma najlepsze miejsce teningowe w Polsce! za 2 miesiące będzie otwarcie podobnego placu w Dębicy, również im się udało wywalczyć taki obiekt! Ale fakt że Lubliniec był pierwszy zostanie już na zawsze wiadomy dla wszystkich miłośników Stree Workout. Od siebie dodam że w przyszłym roku plac zostanie rozbudowany o nowe elementy!

S
sąsiad Parku 3 czerwca 2013, godz. 13:46
Zgłoś
pierwszy taki w Polsce?! rozczarowanie?

Tyle się tutaj naczytałem, że to będzie pierwszy taki obiekt w Polsce, wydarzenie na skalę całego kraju, ewenement w tym całym Streetworkout i faktycznie też się aż tak poczułem, że wreszcie może będzie tu coś wyjątkowego na tak dużą skalę, a trochę coś takie malutkie i niepozorne, rozmiarem przypomina piaskownicę... Pierwszy lepszy plac zabaw dla dzieci jest większy i to chyba czterokrotnie; aż nie chcę mi się wierzyć, że przyjdzie tutaj ktoś z Poznania czy innego oddalonego miasta, aby pobyć w tym kwadracie z piaskiem, który ma parę metrów na krzyż i kilka zespawanych drążków kosztem takiej podróży. Chyba był to tylko jakiś ładnie ubrany w słowa marketing, a szkoda...

K
kpn 3 czerwca 2013, godz. 11:09
Zgłoś
Street Workout dla WSZYSTKICH!

Dziewczyny.... wpadajcie! Naprawdę nie musicie się niczego obawiać, już teraz z nami zaczynają trenować dwie nasze koleżanki a wiem że zainteresowanie zazcyna być coraz to większe. Street Workout to sport dla WSZYSTKICH! Niezależnie od wieku, poziomu umiejętności, płci itp ! Panuje jakiś głupi stereotyp wśród kobiet że jak sporty siłowe to od razu laska będzie przypakowana..... ABSOLUTNIE NIE! Pamiętajcie! Dziś w modzie jest sport i bycie wysportowanym! SW daje nam zrealizować nasze cele za darmo, trzeba tylko mieć chęci by trenować. Zapraszmy wszystkich na treningi! śledźcie naszgo fanpage na facebooku, zawsze w wydarzeiach informujemy o wspólnych treningach. Będziemy trenować praktycznie codziennie wieczorami lecz takie największe workouty pewnie będą w soboty ;] ZAPRASZAMY!

J
Jaquelinka 2 czerwca 2013, godz. 23:03
Zgłoś
Też chciałabym poćwiczyć na drążku! Czy to jest tylko sport dla chłopców?

N
nauczyciel 1 czerwca 2013, godz. 14:20
Zgłoś

"trzepiajcie"? Może Ty już za dużo wychodziłeś i zamiast przewietrzyć, to Ci go kompletnie wywiało. Zacznij najpierw szanować swój język..., dopiero potem mów o szacunku do ludzi.

L
Lubliniczanin 1 czerwca 2013, godz. 14:09
Zgłoś
StreetWorkOut

Nie trzepiajcie się już polaczki śmieszne, jak się nic nie robi to siedzicie i narzekacie , jak coś powstanie to tak samo siedzicie pierdzicie w stołek od kompa i narzekacie, Wyjdzcie czasem z domu przewietrzcie mózg , może też znajdziecie na świeżym powietrzu coś co Was zainteresuje a nie tylko internet. Spoko pomysł w dobrym miejscu ludzie ambitniejsi niż Wy beda się przy tym dobrze bawić.

J
ja 1 czerwca 2013, godz. 10:07
Zgłoś
hehehe streetworkery bojo sie mrowek !!!!!!!!

Pokaż wcześniejsze komentarze

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu