Polska - Syberia, dzień 29: Kazachstan

W piątek nasi śmiałkowie przekroczyli granicę i znajdują się już na terenie Kazachstanu. 29 dnia wyprawy uczestnicy wyprawy na Syberię spotkali osiemnastoletniego chłopaka - Toniego, który na rowerze jedzie z Hongkongu. Jego celem jest Barcelona.

Piątek 31.05

/ Jedzie Łukasz Wanot /

„Wstajemy kochani, wstajemy, wstajemy! Szkoda takiego dnia, pobudka, pobudka, kto rano wstaje temu co?”... Polifoniczny głos Juliana odbił się echem po podziemiach kościoła w Czelabińsku, wymuszając natychmiastową odpowiedź rozespanych śmiałków: Czyżby wolny piąteczek? Ktoś rzucił wyższą formą żartu, idealnie synchronizując jego lot z obranym kursem telefonu z systemem obronnym IP44, który miękko wylądował po przeciwległej stronie sali. Niezaprzeczalnie dzisiaj ciężko było wypełznąć ze śpiwora, ponieważ wczorajsze obiadki i deserki i podwieczorki i… nie zostały jeszcze przetrawione przez zaadaptowany bezproblemowo rosyjski metabolizm.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-06-01 07:31:52 Ł.W.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x