Polska - Syberia, dzień 33: Pęknięta rama

Dzisiaj będzie mowa trochę o jedzeniu, o brzuchach, o ramach i kołach, o wietrze i chmurach. Zapraszam do relacji z 33 dnia!

Czwartek 4.06

/ Pisze Jasiu Szewczuk /

Dzisiaj będzie mowa trochę o jedzeniu, o brzuchach, o ramach i kołach, o wietrze i chmurach. Zapraszam do relacji z 33 dnia!

Na wstępie, wielkie podziękowania dla Łukasza, za jego wyjątkowo kwieciste relacje! :) Teraz swoimi talentami będzie mógł wykazywać się na sesji – trzymamy kciuki! Swoją drogą, powinien zrobić tak, jak wielu Cyberbajków, którzy sesję odłożyli na bok – bo wiadomo, nie zawsze zdarza się okazja, aby popływać w Bajkale.

Na najbliższe kilka dni, studio nagrań NINIWA Team przenosi się do Warszawy, skąd będę miał przyjemność pisać dla Was, o tym, co dzieje się u sakwiarzy. Z tego miejsca trzymam kciuki szczególnie za Marcina Mazurka, który (świat jest naprawdę mały) jest moim niedalekim sąsiadem. A poznałem go zaledwie parę miesięcy temu poprzez Niniwę, a dokładnie przez Marcela, który „wpadł” na chwilkę do stolicy robiąc sobie mały rowerowy trening (dystans Kraków-Warszawa za jednym zamachem). Tak więc kibicuję Marcinowi, któremu faktycznie przydałoby się trochę szczęścia, o czym za chwilę się przekonacie…

 

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-06-05 08:27:18 J.Sz.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x