Reklama Lubliniec Info

Polska - Syberia, dzień 37: Dzień gospodarczy

Dzisiejszy dystans wyniósł całe zero przejechanych kilometrów, po wczorajszym rekordzie grupa zasłużyła sobie na dwudniowy odpoczynek w Astanie. Sobota została ogłoszona "dniem gospodarczym". Nasi cykliści zrobili WIELKIE pranie oraz mycie, serwisowanie i przegląd rowerów przed kolejnym tygodniem jazdy. Wieczorem spotkali się z ks Biskupem Tomaszem Peta, który opowiedział o kościele w Kazachstanie i prosił o modlitwę w intencji tego kraju.

Sobota 8.06

Chociaż sobotni dystans wyniósł całe zero kilometrów, to jeżeli myślicie, że dzień stał pod znakiem lenistwa, to grubo się mylicie:) Po wczorajszym rekordzie, grupa w pełni zasłużyła sobie na dobry odpoczynek, ale nie oznacza to, że nic nie robili. Dzięki wczorajszemu dystansowi, dwa dni jazdy zostały skompresowane w jeden, co umożliwiło śmiałkom na dwudniowy wypas w Astanie. W ten sposób sobotę przeznaczyli na załatwienie spraw „gospodarczych”, natomiast jutro będą prawdziwie świętować niedzielę.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-06-10 06:58:05 J.Sz., K.Z.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x