Polska - Syberia, dzień 37: Dzień gospodarczy

Polska - Syberia, dzień 37: Dzień gospodarczy

10.06.2013 6:58
J.Sz., K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

Dzisiejszy dystans wyniósł całe zero przejechanych kilometrów, po wczorajszym rekordzie grupa zasłużyła sobie na dwudniowy odpoczynek w Astanie. Sobota została ogłoszona "dniem gospodarczym". Nasi cykliści zrobili WIELKIE pranie oraz mycie, serwisowanie i przegląd rowerów przed kolejnym tygodniem jazdy. Wieczorem spotkali się z ks Biskupem Tomaszem Peta, który opowiedział o kościele w Kazachstanie i prosił o modlitwę w intencji tego kraju.

Sobota 8.06

Chociaż sobotni dystans wyniósł całe zero kilometrów, to jeżeli myślicie, że dzień stał pod znakiem lenistwa, to grubo się mylicie:) Po wczorajszym rekordzie, grupa w pełni zasłużyła sobie na dobry odpoczynek, ale nie oznacza to, że nic nie robili. Dzięki wczorajszemu dystansowi, dwa dni jazdy zostały skompresowane w jeden, co umożliwiło śmiałkom na dwudniowy wypas w Astanie. W ten sposób sobotę przeznaczyli na załatwienie spraw „gospodarczych”, natomiast jutro będą prawdziwie świętować niedzielę.

Przeczytaj więcej tutaj!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu