Polska - Syberia, dzień 38: Zwiedzanie

Odpoczynek w szóstą niedzielę wyprawy był skupiony mocno na zwiedzaniu Astany, stolicy Kazachstanu. Zwiedzanie na dobrą sprawę zaczęło się już w sobotę po 21.00. Młodzież zobaczyła bardzo dużo ciekawych miejsc. Atmosfera w grupie świetna, czego wesołym potwierdzeniem jest szalony pomysł na ogolenie się na łyso większości chłopaków z ekipy.

Niedziela 9.06

Dla Syberbajków, niedziela rozpoczęła się już wczoraj. Po 21.00, wymyci i wypucowani (dziewczyny oczywiście z make-upem) ruszyli na zwiedzanie Astany. Kilkugodzinny spacer, utwierdził ich w zdaniu na temat piękna tego miasta. Nie mogą wyjść z zachwytu nad cudownymi podświetlanymi budynkami, zaplanowanymi z głową kwartałami ulic, zielenią. Wrażenie potęgują tonące w światłach ulice i latające po niebie świetliki (a przynajmniej coś w rodzaju unoszących się w powietrzu lampek ;) ). Noc doskonale nadaje się do podziwiania uroków miasta.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-06-10 07:02:15 J.Sz., K.Z.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x