Rodzinny Festyn U OBLAT - FOTO

Rodzinny Festyn U OBLAT - FOTO

10.06.2013 13:17
Mateusz
Czytanie treści strony dostępne

Wczoraj w Parafii pw. św. Stanisława Kostki w Lublińcu odbył się Rodzinny Festyn U Oblat. Na początku festynu wystąpiły dzieci z Zespołu Szkół im. św. Edyty Stein w Lublińcu oraz dzieci z Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu.

Kilka minut przed godz. 18:00 Ojcowie Oblaci wraz z gośćmi zaprezentowali bajkę Królewna Śnieżka. Wieczór zakończył koncert Andrzeja Sikorowskiego (lidera zespołu Pod Budą) i Mai Sikorowskiej. Przez cały czas trwania festynu można było skorzystać z dmuchańców, basenu z kulkami, czy cieszącym się dużym zainteresowaniem - przejażdżka konna. Dzieci tłumnie poznawały tajniki pracy straży miejskiej, policji, pogotowia czy straży pożarnej.

Galeria: Rodzinny Festyn U OBLAT 2013

Zobacz całą galerię

Komentarze

Parafianka 2013-06-10, 14:25:26
Zgłoś
III Festyn u Oblat był super!!! Oblaci się rozkręcają! DZIĘKUJĘ :) Dla mnie największą atrakcją była burza, pioruny i grzmoty :) Co to było za przeżycie, podczas burzy siedzieć na trawie i pod małym namiotem, ale za to ze wspaniałymi ludźmi :)

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu