Akcja

Akcja "Gramy z sercem"

25.06.2013 8:26
S. T-W. ZS im. A. Mickiewicza - Partner Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Dnia 16.06.2013r. na terenie Sparty, odbył się Niebieski Festyn, podczas którego klasa mundurowa IIg1 z Zespołu Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu wraz z wychowawcami  K. Tarara i J. Styczyszyn zorganizowała  akcję charytatywną ,,Gramy z sercem”. Akcja skierowana była do szkół podstawowych oraz przedszkoli powiatu lublinieckiego.

 

Celem przedsięwzięcia było wyposażenie świetlicy dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lublińcu w gry, puzzle, układanki, artykuły szkolne. Akcja poruszyła wiele młodych serc. Uczniowie klasy mundurowej IIg1 podczas imprezy zorganizowali dla dzieci tor przeszkód: przejście przez tunel, rzuty piłeczkami, przejście po linie. Dzieci mogły również przypieczętować całą akcję odbiciem kciuka lub podpisem na przygotowanych czerwonych sercach. Całej akcji przyświecało słońce i uśmiechy dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Nasze serce zagrało po raz pierwszy i udało się. Mamy nadzieję, że będziemy grali co roku, a serce złożone z coraz większej liczby uczestników będzie  nieustannie tętniło życiem.

Galeria: Akcja "Gramy z sercem"

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu