Polska - Syberia, dzień 53: 24 godziny modlitwy

Polska - Syberia, dzień 53: 24 godziny modlitwy

25.06.2013 9:26
M.M., K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

Mógł być rekord, ale wyszło 273 km. Tylko? Przyzwyczajamy się do coraz odważniejszych wyczynów NINIWA Team. Dziś największym wyzwaniem nie były kilometry, ale czas jazdy – 24 h! Grupa poruszała się w chłodnej temperaturze i bardzo powoli, zaledwie 17 km/h.

Poniedziałek 24.06

Była 1.15 czasu krasnojarskiego, kiedy rozmawiałem z o. Tomkiem. Właściwie to mówił już przez sen, więc dziś przekazał tylko najważniejsze informacje. O szczegółach opowie jutro. Jak wiadomo z aktualności na stronie teamu Niniwy, był to dzień 24-godzinnej jazdy w intencji Rosji. Udało się! Po zakładanym czasie grupa znalazła nocleg w szkole w Iłańskim. Nie wiem, w jaki sposób tego dokonali. Przecież było już po północy. Myślę, że nie jest łatwo o tej porze dopytywać się o nocleg. Ale udało się! Oprócz tego dostali jeszcze ochronę policyjną. Policjanci na służbie są z nimi w szkole. O. Tomek podkreśla, że to z życzliwości miejscowego komendanta, a nie dla uprzykrzenia cyklistom życia.

Przeczytaj więcej tutaj!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu