I MIEJSCE AKADEMII SPORTOWEJ LUBLINIEC

W sobotę 22 czerwca 2013 odbył się w Blachowni VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlik Cup 2013. W turnieju udział wzięło 16 drużyn w rocznikach 2001 i 2002/3. Akademia Sportowa Lubliniec wystartowała w roczniku 2001. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym.

Zawodnicy Akademii wygrali zdecydowanie wszystkie siedem meczy zdobywają Puchar „Orlik Cup 2013”. Do lublinieckiej drużyny trafiły także nagrody indywidualne – dla najlepszego zawodnika turnieju – Kamila Głowy i najlepszego strzelca – Jakuba Pieloka. Piłka to gra zespołowa i jak podkreślili trenerzy- Aleksander Gruca i Cezary Białas opiekujący się drużyną Akademii – „wszyscy piłkarze zasługują na wielkie brawa i uznanie za zaangażowanie i dobrą zespołową grę.”

Skład drużyny:

Kamil Głowa, Szymon Włodarczyk, Michał Janik, Adam Dawidziak, Jakub Białas, Jakub Klepacz, Błażej Strzoda, Mateusz Mikołajczak, Przemysław Bator, Dawid Kowalczyk, Jakub Pielok, Jonatan Tyfel.

Wyniki Turnieju:

1. Akademia Sportowa Lubliniec
2. AF Silent Dąbrowa Górnicza
3. UKS Raków Częstochowa
4. Orbita Bukowno
5. Herkules Kochanowice
6. UKS Myszków
7. Beniaminek Częstochowa
8. Orlik Blachownia

tagi: Sport, Akademia Sportowa Lubliniec, Piłka nożna
2013-06-26 08:12:26 A.S.

Galeria: I MIEJSCE AKADEMII SPORTOWEJ LUBLINIEC

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
kibic 2013-06-26, 16:30:53

BRAWO !!!!!!!!!!!
BRAWO !!!!!!!!!!! tak trzymać.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x