Polska - Syberia, dzień 54: bonusowy odpoczynek

Polska - Syberia, dzień 54: bonusowy odpoczynek

26.06.2013 10:01
B. F., K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

0 km na koncie w środku tygodnia? To nietypowa sytuacja. Młodzież NINIWA Team odsypiała dziś wczorajszy 24-godzinny dystans. Niektórzy wykorzystali czas wolny na próby przygotowania naleśników, a inni postanowili pobiegać, żeby nie wypaść z formy.

Wtorek 25.06

Po 24 godzinach pedałowania, walki ze zmęczeniem i opadającymi powiekami przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Dzisiaj nasi rowerzyści cały dzień regenerowali swoje siły i nawet na chwilę nie wsiedli na rowery! Co zatem robili?

Przede wszystkim odsypiali zaległe nocne godziny prawie do południa. O stopniu ich zmęczenia świadczył ich głęboki sen. Choć w Rosji jest okres wakacyjny, to dzisiaj w szkole, w której zatrzymali się na nocleg śmiałkowie, odbywały się sportowe wakacyjne zajęcia dla dzieci. A nasi, pomimo biegającej po całej szkole, od godziny 9.00, około setki rozkrzyczanych i pełnych energii dzieci, smacznie sobie spali w sali gimnastycznej.

Przeczytaj więcej tutaj!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu